MorTilki.Com

Genç Kadının Dergi İçin Verdiği Pozlar Memuriyetini Yaktı

Genç Kadının Dergi İçin Verdiği Pozlar Memuriyetini Yaktı

Rusya’da devlet memuru olarak görev yapan 27 yaşındaki Anna Anufrieva, bir derginin düzenlediği ”Yılın Oyun Arkadaşı” isimli yarışma için cüretkar pozlar verdi. Bu pozların, magazin haberlerine yansımasıyla birlikte genç kadın işinden atıldı.

Rusya’nın Tyumen şehrinde devlet memuru olarak çalışan Anna Anufrieva, yetişkin içerikli bir derginin düzenlediği yarışmaya katıldı. Birincinin dergi takviminde kapak kızı olacağı yarışma için poz veren genç memur, kapak kızı olmak isterken memuriyetini yaktı.

Anna Anufrieva çıkan haberler üzerine işinden kovulmadığını, olayın basına yansımasıyla birlikte, durumun etik olmadığını gerekçe göstererek istifa ettiğini iddia etti. Memuriyetinden olan genç kadın, ”Şimdilik Rusya’da yaşıyorum ama ileride Avrupa’da yaşamak gibi bir hayalim var” dedi.

Yarışma için verdiği pozlarla gündem olan Anna, Alman Dili ve Edebiyetı mezunu.Sinema, tarih ve spor hobileri arasında. Aynı zamanda iyi bir piyanist.

Düzenlenen yarışmada şu an 2. durumda olan Anna Anufrieva, kendisine en yakın rakibinden yalnızca 10 oy geride. Yarışmanın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ