MorTilki.Com

İstanbul’a Gelen Victoria’s Secret Mankeni Elsa Hosk, İddialı Pozlarını Takipçileri İle Paylaştı

İstanbul’a Gelen Victoria’s Secret Mankeni Elsa Hosk, İddialı Pozlarını Takipçileri İle Paylaştı

Victoria’s Secret‘in İsveçli mankenlerinden Elsa Hosk, arkadaşı ile İstanbul’a geldi. 30 yaşındaki Elsa Hosk, yakın arkadaşı olan Jasmine Tookes ile beraber İstanbul turu yapmayı ihmal etmedi. Ünlü modelin İstanbul gezisi sırasında paylaştığı iddialı fotoğraflar sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Victoria Secret markasının tanınan mankenlerinden Elsa Hosk, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine İstanbul’a gelerek arkadaşları ile şehir turu yaptı.

İstanbul’un tarihi yerlerinden olan Galata Kulesi, Kapalı Çarşı ve Ayasofya gibi yerleri gezen ünlü manken, Instagram hesabında İstanbul gezisine ait fotoğraflarını paylaştı.

İstanbul gezisi sırasında bitkin düşen manken, yorgunluğunu sevgilisi ile birlikte havuz keyfi yaparak çıkardı.

İstanbul’da verdiği pozları sosyal medya hesabında paylaşan model Elsa Hosk, özellikle ayna karşısında verdiği poz ile takipçilerinin ilgisini çekti.

Sosyal medya hesabında 5 milyondan fazla takipçiye sahip ünlü modelin cesur paylaşımları kısa sürede yüksek beğeni sayısına ulaştı.

30 yaşındaki İsveçli model Hosk, Birlikte çalıştığı Victoria’s Secret markasına ait 1 milyon dolar değerine sahip iç çamaşırını tanıtırken şöhret olmuştu.

Hosk, Dolge & Gabanna, Dior, Guess gibi bilinen markaların ürünlerini tanıtıyor ve 8 yıldır Victoria’s Secret markasının tanıtımlarını yapıyor.

1988 doğumlu olan Elsa Hosk, modelliğe 14 yaşında ülkesinde başlamış. Zamanla defile ve tanıtımların aranan yüzü haline gelince ABD’nin New York şehrinde yaşamaya başlamış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ