MorTilki.Com

Ünlü Rapçi Ezhel, İzmir Konserine Giderken Gözaltına Alındı! O Anlar Kameraya Yansıdı

Ünlü Rapçi Ezhel, İzmir Konserine Giderken Gözaltına Alındı! O Anlar Kameraya Yansıdı

Son günlerde adından sıkça söz ettiren rapçi Ezhel, İzmir konserine giderken havaalanındaki güvenlik görevlileri tarafından göz altına alındı. Rap şarkıcısının neden gözaltına alındığı hakkında bir bilgi verilmedi. Ünlü rapçi Ezhel, geçtiğimiz günlerde hakim karşısına çıkmış ve 1 yıl 8 ay hapis cezası almıştı.

Ezhel lakaplı Sercan İpekçioğlu, daha önce çıkarıldığı mahkemede seslendirdiği şarkılarda uyuşturucuya özendirdiği iddiası ile yargılanmış ve beraat etmişti. Sercan İpekçioğlu, geçtiğimiz günlerde uyuşturucu madde kullanmak suçu ile yeniden yargılanmış ve 1 yıl 8 ay hapis cezası almıştı.

Rapçi Ezhel’in almış olduğu 1 yıl 8 aylık hapis cezası 5 yıl süre ile ertelenmişti. Sosyal medyada paylaşılan videoda, Ezhel’in İzmir konserine giderken havalimanında göz altına alındığı belirtiliyor.

Rap müziğin çok konuşulan isimlerinden Ezhel’in gözaltına alınma görüntüleri, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi oldu. Görüntülerde rapçi Ezhel, gözaltına alınması sırasında “Ben bir şey yapmadım” diyerek güvenlik güçlerine karşı koymaya çalışıyor. Rapçinin neden gözaltına alındığı henüz netlik kazanmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ