MorTilki.Com

Barış Akarsu Hayranlarından Vefa Örneği

Barış Akarsu Hayranlarından Vefa Örneği

Geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını yitiren Türk rock müzik sanatçısı ve dizi oyuncusu Barış Akarsu, doğum gününde kendi ismi verilen parkta hayranları tarafından anıldı. Henüz 28 yaşındayken hayatını kaybeden sanatçıyı hayranları ve yakınları unutmadı.

İzmir’in Çiğli ilçesindeki bir parka sanatçının ismi verilmişti. Barış Akarsu‘nun doğum gününü unutmayan hayranları, sevenleri ve lösemi hastası gençler Barış Akarsu parkında Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü ile bir araya geldi.

Barış Akarsu fotoğrafları ve ”Barış Akarsu’yu Unutmayacağız” yazılı pankartlarla anma etkinliği düzenleyen hayranları bu birleşmeyi her yıl düzenleyeceklerini açıklayarak vefa örneği gösterdi.

Kısa bir açıklama yapan Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü, konuşmasında ”Genç yaşta bu kadar sevilen bir şarkıcının aramızdan ayrılması çok üzüntü verici. Barış Akarsu’nun ismini taşıyan bu park bizim için çok önemli” ifadelerine yer verdi.

Barış Akarsu Kimdir?

Barış Akarsu 29 Haziran 1979 Amasra – Bartın doğumludur. 2004 yılında Akademi Türkiye isimli yarışmaya katılmasıyla birlikte tanınan bir isim haline gelmiştir. Yalancı Yarim isimli Tv dizisinde Tarık karakterini canlandıran Barış Akarsu, Türk Rock müziğinde de en sevilen seslerden biri olmuştur. Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu 5 gün yoğun bakımda kalmış ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen 4 Temmuz 2007 yılında hayatını kaybetmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ