MorTilki.Com

Ünlü Şarkıcının Yalayıp Attığı Lolipop Şekerine 50 Bin Dolar Fiyat Biçildi

Ünlü Şarkıcının Yalayıp Attığı Lolipop Şekerine 50 Bin Dolar Fiyat Biçildi

Geçtiğimiz günlerde verdiği konser esnasında hayranlarına keyifli anlar yaşatan ünlü şarkıcı Ariana Grande’ın yaladığı lolipop şekeri magazin dünyasının en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Sıradan bir lolipop şekerinin bu denli gündem olması tabikide onu yalayan kişiyle alakalı.

20 Yaşındaki Amerikalı ünlü şarkıcı Ariana Grande henüz 15 yaşındayken müzik kariyerine başlayarak basamakları hızla tırmandı. Şarkıcılığın yanısıra oyunculuk kariyeride bulunan genç kadının tüm yaptığı magazin gündemine yansır hale geldi.

Geçtiğimiz günlerde kalabalık hayran grubuna konser veren Ariana Grande konser esnasında bir lolipop şekerini birkaç saniyeliğine yalayıp seyircilerin üzerine fırlattı. Kalabalığın içinden lolipopu yakalamayı başaran bir hayranı fırsatı değerlendirmek isteyerek lolipop şekerine tam 50 Bin dolar fiyat biçerek satışa çıkardı.

Lolipoptan Vazgeçmiyor

Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle bir alışveriş merkezinden çıkarken sevgilisiyle birlikte magazin muhabirleri tarafından görüntülenen Ariana Grande lolipop yalarken görüntilenmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ