MorTilki.Com

Sağlığına Kavuşan Britney Spears Plajda Eğlenceli Anlar Geçirdi

Sağlığına Kavuşan Britney Spears Plajda Eğlenceli Anlar Geçirdi

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears geçtiğimiz aylarda ruh sağlığı tedavisi görmeye başlamıştı. Özel hayatındaki bazı olaylar yüzünden ruhsal bir çöküntü içerisine giren Britney Spears sağlıklı günlerine yeniden kavuştu. Ünlü pop yıldızı Spears, Turks & Caicos Adaları’nda keyifli anlar yaşarken magazin muhabirleri tarafından görüntülendi.

Britney Spears henüz genç yaşlarda şöhrete erişmiş, şöhretin neden olduğu entrikalar yüzünden sık sık psikolojik tedaviler görmek zorunda kalmaktaydı.

Geçtiğimiz aylar yine ruhsal bir rahatsızlık yaşamış ve hastaneye kaldırılmıştı. Britney Spears, hastanedeki tedavisinin ardından kardeşi ile beraber tatile çıkmayı tercih etti. Tatil için Turks & Caicos Adaları’nı seçen pop yıldızı plajda objektiflere yakalandı.

Leopar desenli bikinisi ile plajda keyifli anlar yaşayan yıldızın keyifli anlarını gören hayranları Britney Spears’ın sağlığına kavuşmasına çok sevindi.

İki çocuk dünyaya getiren ve 37 yaşında olan Britney Spears, plajda yerinde duramayarak dans etti. Spears, 1998 yılında çıkardığı albüm ile dünya genelinde ün kazanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ