MorTilki.Com

35 Yaşındaki Ünlü Oyuncu 70’lik Sevgilisiyle Mikonos’ta Görüntülendi

35 Yaşındaki Ünlü Oyuncu 70’lik Sevgilisiyle Mikonos’ta Görüntülendi

Scorpion dizisinde de rol alan Amerikalı ünlü oyuncu, şarkıcı ve söz yazarı 35 yaşındaki Katharine McPhee, 70 yaşındaki sevgilisi David Foster ile Yunan adası olan Mikonos’ta sarmaş dolaş görüntülendi.

Geçtiğimiz yaz İtalya’da nişanlandıklarını açıklayan ünlü çift ön balayı için bu yıl Yunanistan’ın Mykonos adasını tercih etti. 35 yaşındaki güzeller güzeli Katharine McPhee ve 70 yaşındaki Kanadalı müzisyen David Foster kumsalda aşk tazeledi.

Ünlü çift denizde samimi görüntüler vererek tatillerinin tadını doyasıya çıkardı. Katharine McPhee giydiği vücut hatlarını belli eden haki renk bikinisiylede gözlere hitap etti.

Katharine daha önce Nick Cokas ile 5 yıl süren bir evlilik hayatı yaşamış ve 2016 Şubat ayında boşanmıştı. 70 yaşındaki David ise 4 kez evlenip boşandı. Bu evliliklerinden 5 kızı ve 7 torunu var. Şu an nişanlı olan ikili yakın zaman içinde nikah masasına oturmayı planlıyor.

David Foster‘in kızı Sara, babasının ilişkisi hakkında yöneltilen soruyu cevaplandırarak, ”Babam sevgiyi ve bağlılığı sever, o bir aşk adamıdır. Birbirlerine çok yakışıyorlar, onlar adına mutluyum ve Katharine’in ailemize katacağı çok şey olduğunu düşünüyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ