MorTilki.Com

Love Island Programında Canlı Yayın Skandalı!

Love Island Programında Canlı Yayın Skandalı!

İngiltere ekranlarının beğenilen Love Island (Aşk Adası) isimli programı gece saatlerinde canlı yayındayken beklenmedik bir skandal gerçekleşti. Kameraların çekimde olduğunu bilmelerine rağmen yarışmacılar umursamaz tavırlar sergileyerek cinsel ilişkiye girdi.

İngiltere’de yayım yapan ITV2 kanalının reytingi yüksek programı Love Island programında boy gösteren genç yarışmacılar Tommy Fury ve Molly Mae bir skandala imza attı. Yorgan altında kısa bir öpüşme yaşayan ikili daha sonra milyonlarca insanın izlediği yayında cinsel ilişkiye girdi. Programın geçen yıllarında da benzer olaylar yaşanmıştı ancak aleni şekilde görüntülenen bu olay şok etkisi yarattı.

Aşk Adası’na Eleştiri Yağmuru

Programı izleyen milyonlarca insan gözlerine ilanamadı. Olay sonrası ikiliyi ve programı eleştiri yağmuruna tutan seyircilerden biri, ”Tommy ve Molly bunun bir program olduğunu ve canlı yayında olduklarını bilmiyorlar mı? İnsanlar bu görüntüleri tüm aile bireyleriyle birlikte izlediler. Bu skandal görüntüleri kınıyoruz, saçmalık!” yorumunu yaptı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ