MorTilki.Com

Zerrin Özer 36 Saat Süren Evliliğini Bitirme Kararı Aldı

Zerrin Özer 36 Saat Süren Evliliğini Bitirme Kararı Aldı

Geçtiğimiz günlerde Özer villasında yapılan düğün töreninde Türk müziğinin ünlü sesi 61 yaşındaki Zerrin Özer ile 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akıncı evlenerek dünya evine girmişti. Düğünden saatler sonra yeni damat hakkında yayılan dolandırıcılık iddialarıyla şok geçiren Zerrin Özer, düğünden yalnızca 36 saat sonra boşanma kararı aldı.

Zerrin Özer Hastaneye Kaldırıldı

Kocası hakkındaki iddiaları bir Tv programından öğrenen Zerrin Özer yaşadığı şokun etkisiyle kriz geçirerek hastaneye kaldırıldı. Özer’in son günlerde yaşadığı kötü olayları anlatan menajeri Kemal Aslan ”Zerrin’in tansiyonu çok yükselmiş ve sol kolunda uyuşma başlamış. Yanındaki yardımcılar panik olunca hastaneye götürmüşler. Ciddi bir kriz geçirdi” dedi.

Boşanma Davası İçin Avukata Vekalet Verdi

Yeni evli çiftin boşanma kararı hakkında da bilgiler veren Kemal Aslan, ”Yaşanan bu elim hadise sonucu Zerrin Hanım dün öğle saatlerinde Murat Akıncı’dan boşanma kararı aldı. Murat boşanma kararını olgunlukla karşılayarak ‘Zerrin sen üzülme. Sen nasıl mutlu olacaksan ben onu yaparım‘ dedi. Avukatıma gelip boşanma davası için hazırlanmış vekaleti imzaladı.” dedi.

Murat Akıncı’nın Annesi İddialara Cevap Verdi

Dolandırıcılık iddialarına maruz kalan bir diğer isim de yeni damat Murat Akıncı‘nın annesi Sevilay Ünal‘dı. Kendisi ve oğlu hakkındaki suçlamalara cevap veren Sevilay Ünal, ”Zerrin Özer’in bugüne dek bir kuruş parasını almadık. Oğlumu linç etmeye çalışıyorlar. Neden bunları söylemek için oğlumun evlenmesini beklediler? Ellerinde varsa delil gitsinler hukuki yollara başvursunlar. Biz gereken hukuk yollarını kullanacağız” diyerek kendisi ve oğlu hakkında söylenenlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ