MorTilki.Com

Eski Gelin Adayı Hanife : Sütyenle Gezeceğim Var mı Problem?

Eski Gelin Adayı Hanife : Sütyenle Gezeceğim Var mı Problem?

Başörtüsünü çıkarma kararı olan eski izdivaç programlarının olay gelini Hanife Gürdal yeni sosyal medya hesabından çok konuşulan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Magazin dünyasında isminden sürekli bahsettirmeyi başaran Hanife, bir takipçisinin iç çamaşırı hakkında yazdığı eleştirel yoruma sert cevap verdi.

Bir zamanlar sırasıyla tüm izdivaç programlarını dolaşan ve evlenemeyen Hanife Gürdal geçtiğimiz günlerde türbanını çıkardığını açıklayarak eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Çektiği videolar ve paylaştığı fotoğraflarla magazin gündeminde kalan Hanife’nin iç çamaşırı konusunda takipçisine verdiği cevap güne damgasını vurdu.

Sütyenle Gezeceğim Var mı Problem?

Türbanını çıkarmasının ardından boşca eleştiri alan eski gelin adayı ”Başımı açtım ancak üstüruplu giyiniyorum. Vücudumda açık yerim yok” diyerek eleştirilere cevap vermişti.

Bir takipçisinin ”Muhafazakar giyinmeye devam ediyorsunuz gerçekten. İç çamaşırınız dahi belli” yorumuna set cevap vererek ”Sütyenle Gezeceğim Var mı Problem?” ifadelerini kullandı.

İslamiyeti Çok Güzel Temsil Ettiğini Düşünüyor

Aldığı sert yorumlara kayıtsız kalamayıp neden başını açtığı sorularına da cevap veren Hanife Gürdal, ”Ben bu giyimim ile mutlu muyum?’ diye sordum kendime. Uzunca bu kararı düşündüm. Hayat benim hayatım. Karar benim kararım. Benim ailem komple muhafazakar. Ben kötü örnek olmuyorum. Konu inancımla alakalı değil. Konu daha güzel görünmek değil. İslamiyeti çok güzel temsil ettiğimi düşünüyorum. Ben sadece daha fazla tesettürlü kalamayacağımı anladıktan sonra kararımı verdim.” diyerek başını açma nedenini açıklamış oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ