MorTilki.Com

Zerrin Özer’in Kocası Hakkında Dolandırıcılık İddiası

Zerrin Özer’in Kocası Hakkında Dolandırıcılık İddiası

61 yaşındaki ünlü sanarçı Zerrin Özer 16 Haziran 2019 Pazar akşamı kendisinden 27 yaş küçük Murat Akınca ile evlendi. Çiftin düğün töreni Özer villasında ünlülerin de katıldığı bir merasimle gerçekleştirildi. Düğünün hemen ardından 34 yaşındaki yeni damat Murat Akınca hakkında dolandırıcılık iddiası ortaya atıldı.

Yaklaşık 2 yıl süren sevgililik döneminin ardından evlenme kararı alan çift Ahmet San, Şehrazat, Seda Akay, Suadiye, Özgür Aras gibi isimlerinde katılımıyla düğünlerini kendi villasında yaptı.

Düğünün ardından Kanal D ekranlarında yayımlanan 2. Sayfa isimli programa bağlanan kadınlar yeni damat Murat Akınca hakkında bomba iddialar ortaya attı.

30 Bin Dolar Paramı Dolandırdı

2. Sayfa isimli programa bağlanan Seda Hanım, Murat Akınca’nın kendisini dolandırdığını açıklayarak Akınca’nın annesi hakkında da suç duyurusunda bulunduğunu şu şözlerle açıkladı;

Kendisi Mahmut Atalay ismini kullanıyor. Annesiyle birlikte dolandırıcılar. Sahte kimlik kullandığı için paralar annesinin hesabına yatıyor. Kardeşi Amerika’daydı. Ben öğrenci danışmanlığı yapıyorum. Annesiyle beraber okula geldi, kardeşini farklı bir okula yönlendirdik. Sonra aramalar, ofise kahve içmeye gelmeler falan başladı. Çpk güzel davranışları var, hiç şüphe etmezsiniz. Yaklaşık 1,5 yıl flört ettik. Sonra bir yere ödemem var diyerek benden 1000 Lira aldı. Söz verdiği gibi akşam ödedi, güven yaratma durumu.

Kendilerini çok zenginlermiş gibi gösteriyorlar. Kardeşi Amerika’ya gitmek istedi. Onun için ödemem var diyerek benden 3 bin TL. aldı. Bunun ardı arkası kesilmedi. Kendisinin şu an anlatamayacağım işleride var.

Şikayetler Sıralandı

Bomba iddiaları ortaya atan Seda Hanım’ın haricinde programa bağlanan Nalan ve Esra Hanım’da Murat Akınca tarafından dolandırıldıklarını ve bu konuyla ilgili karakolda dilekçelerinin mevcut olduğunu belirtti.

Bu iddiaların Zerrin ÖzerMurat Akınca çiftinin ilişkisini nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

Kaynak : haberler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ