MorTilki.Com

Angela Panari : Bebeğin Yanında Oturmaktansa Köpeğin Yanında Oturmayı Tercih Ederim!

Angela Panari : Bebeğin Yanında Oturmaktansa Köpeğin Yanında Oturmayı Tercih Ederim!

Endonezlayı ünlü model Angela Panari geçtiğimiz pazartesi günü Instagramda yaptığı paylaşım yüzünden tüm dünyadan tepki aldı. ”Uçak yolculuğu esnasında ağlayan bir bebeğin yanında oturmaktansa bir köpeğin yanında oturmayı tercih ederim” gönderisini paylaştı.

Sosyal medyada 1.9 Milyon takipçisi bulunan ünlü model Angela Panari takipçilerini öfkelendiren bir gönderi paylaştı. Endonezyalı model, uçaklara bebeklerin yerine evcil hayvanların alınmasının daha mantıklı olacağı tezini savundu ve seyahat esnasında ağlayan bebeklerin yanına oturmaktansa bir köpeğin yanında oturmayı tercih edeceğini söyledi.

Yaptığı hatayı kısa sürede anlayan Panari gönderiyi paylaştıktan yaklaşık 5 dakika sonra sildi. Ancak takipçileri ekran görüntüsü aldı ve paylaşımı saatler içerisinde yayıldı.

Eleştirilere Dayanamayıp Özür Diledi

Bir televizyon programına katılan 24 Yaşındaki Angela Panari kendisine yöneltilen eleştirilerin haklı olduğunu ve hata yaptığını kabul ettiğini söyleyerek ” O an bebeğin ağlamasından dolayı çok sinirlenmiştim. Öfkeme yenik düşerek bu mesajı paylaştım. 5 Dakika geçmeden hatamı anlayarak sildim. Bu davranışı tekrar etmeyeceğime söz veriyorum. Bu olay bana ders oldu, bir daha böyle bir olay yaşanmayacak” dedi.

Angela Panari Kimdir?

Tam ismi Angela Gilshi Panari olan Endonezyalı model 2 Temmuz 1994 Denpasar doğumludur. Modellik ve oyunculuk kariyerine genç yaşlarda başlamıştır. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan genç kadının 2 Milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Dünyadaki plastik kirliliğinin azaltılması için girişimleri bulunmakta ve sivil toplum kuruluşlarıyla bu alanda birlikte çalışmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ