MorTilki.Com

Mehmet Ali Erbil’den Sevindirici Haber Geldi : Birkaç Güne Taburcu Olacak

Mehmet Ali Erbil’den Sevindirici Haber Geldi : Birkaç Güne Taburcu Olacak

Yaklaşık 8 aydır hastanede tedavi gören ekranların sevilen yüzü Mehmet Ali Erbil’den sevindirici haber geldi. Mali’nin sağlık durumu iyiye gidiyor ve birkaç güne kadar hastaneden taburcu olacak.

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini açıklayarak birkaç gün içinde hastaneden taburcu olacağını açıkladı.

235 Gündür Hastanede

Mehmet Ali Erbil yıllardır Kaçış Sendromu hastalığından muzdaripti. Geçen yıl banyoda düşmesi sonucu kaburgalarının akciğerine battığı söylenmiş ve acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Daha sonra da kaçış sendromu nüksettiği gerekçesiyle yaklaşık 8 aydır hastanede tedavi görmekteydi.

Hastanedeki Tedavi Sürecinin Sonuna Gelindi

Babasının sağlık durumu hakkında müjdeli haberi açıklayan 23 yaşındaki Yasmin Erbil, ”Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık evimizde olacak. Durumu gayet iyi. Bu zor zamanlarda bizimle birlikte olan herkese teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ