MorTilki.Com

Ünlü Oyuncu Ngoc Trinh Cannes’te Giydiği Kıyafet Yüzünden Davalık Oldu

Ünlü Oyuncu Ngoc Trinh Cannes’te Giydiği Kıyafet Yüzünden Davalık Oldu

2019 Cannes film festivaline dünyanın çeşitli noktalarından birçok ünlü katılmış, giydikleri elbiselerle de göz doldurmuşlardı. Vietnamlı ünlü oyuncu Ngoc Trinh festivalde giydiği cüretkar elbisesi yüzünden mahkemelik oldu.

Bu yıl 72. si düzenlenen Cannes Film festivalinin en cüretkar kıyafetini giyen Vietnamlı Ngoc Trinh, festivalin ilgi odağı olmuştu. Ancak uzun zaman geçmeden, Vietnam hükümeti tarafından kendisi hakkında hukuki soruşturma başlatıldı. Transparan elbisesiyle dikkat çeken Trinh ülkesine dönünce davalık olduğunu öğrendi ve büyük bir şok yaşadı.

Vietnam Hükümet Yetkilileri Açıklama Yaptı

Vietnam kültür ve turizm bakanı yaptığı açıklamada, Ngoc Trinh’in giydiği kıyafeti eleştirerek kıyafetin uygun olmadığını ve uluslararası toplulukta Vietnam’ı böyle bir elbiseyle küçük düşürdüğünü dile getirdi. Hukuki sürecin başlatılması için talimat verdiğini açıklayan bakan, 29 yaşındaki ünlü oyuncunun ceza almasının kaçınılmaz olduğunu da sözlerine ekledi.

Vietnam yasalarına göre kadınların tahrik edici derecede açık elbiseleri giymesi yasak. Cannes’te giydiği kıyafet yüzünden ünlü oyuncunun para cezasına çarptırılması bekleniyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ