MorTilki.Com

Aleyna Tilki Bodrum’da Yeşil Bikinisiyle Objektiflere Yakalandı

Aleyna Tilki Bodrum’da Yeşil Bikinisiyle Objektiflere Yakalandı

Şarkıcı Aleyna Tilki sıkı bir konser maratonunun ardından bir süre ara verip dinlenmek için Bodrum’a tatile gitti. Yeşil bikinisiyle görüntülenen Tilki’ye fazla kilo eleştirisi yapıldı. Sosyal medyadan eleştirilere cevap veren ünlü şarkıcı tepki dolu sözler paylaştı.

Henüz 19 yaşında olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, havaların ısınmasıyla birlikte Bodrum‘a tatile gitti. Tatiline arkadaşlarının da eşlik ettiği genç şarkıcının sahilde bikinili fotoğrafları çekildi. Yeşil bikinili halini gören hayranlarından ”kilo almış” yorumları gelince, Tilki sosyal medyadan cevap vermekte gecikmedi.

Başka Ölçülere Göre Beni Kıyaslamayın Ben Alyna Tilki’yim

Bikinili fotoğraflarına ”kilolu” yorumu yapanlara Instagram üzerinden cevap veren Alyna Tilki, ”Boyumuz uzun olunca yanımızdakiler biraz küçük çıkıyo diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye has bir ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim!” ifadelerini kullandı.

Aşırı Gencim Ruhumu Satmadım

Aleyna Tilki, paylaşımının sonuna ”Fabrikadan çıkmış gibi görünecek değilim, ruhumu satmadım” ifadelerine yer verdi. ”Üstelik aşırı gencim. İstesem 10 günde istediğim kadar kilo veririm. Kendi enlerimi yaşatıyorum, kendimle yarışıyorum… Fabrikadan çıkmış gibi görünecek kadar ruhumu satmadım!” gönderisini paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ