MorTilki.Com

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz’e Veda Ediyor

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz’e Veda Ediyor

Hafta içi her akşam Tv8 ekranlarında yayımlanan yemek yarışma programı Yemekteyiz’i başarılı sunucu Onur Büyüktopçu sunuyordu. Önümüzdeki günlerde sezon finali yapacak programın sunucusunun değişeceği haberleri yayıldı.

Sezon Finaliyle Birlikte Yemekteyiz’e Veda Edecek

Önümüzdeki günlerde sezon finali yapacak olan Yemekteyiz programına Onur Büyüktopçu sezon finali bölümüyle birlikte veda edecek. Yeni sezonda ise Yemekteyiz’i Seda Seyan sunacak.

Beyaz Tv’de yayımlanan Söylemezsem Olmaz isimli sabah programında yapılan açıklamaya göre, Tv8 Onur Büyüktopçu ile yollarını ayırdı ve yeni sezonda Yemekteyiz’i sunmak üzere Seda Sayan ile anlaşıldı.

Söylemezsem Olmaz sunucularından Bircan Bali, ”Seda Sayan önümüzdeki sezon Yemekteyiz programını sunacak. Onur gidiyor. Kesin bilgi, yayın.” ifadelerini kullandı.

Reytingleri Düşmüştü

Tv8 kanalının Yemekteyiz’i, Fox Tv’de ekrana gelen Zuhal Topalla Sofrada isimli yemek programıyla rekabet ediyordu. Zuhal Topal’ın programının yayın hayatına başlamasıyla birlikte Yemekteyiz’in reytinglerinde bariz düşme görülmüştü.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

Tv ekranlarının sevilen yüzlerinden biri olan Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 İstanbul doğumludur. 18 Yaşına kadar yaşadığı İzmir’de öğrenimini devam ettirdi. Daha sonra İngiltere’ye giden Büyüktopçu, burada dil ve tiyatro eğitimi aldı. Türkiye’de ilk oyunculuk kariyerine 2003 yılında başladı. Memleket Hikayeleri, Hürmüz Gelin gibi sinema filmlerinde rol aldı. Dizi sektöründe de adından başarıyla söz ettiren ünlü oyuncu Lise Defteri, Kavak Yelleri, Fırtınalı Aşk, Kiralık Aşk gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca bu dizilerin dışında birçok yapımda konuk oyuncu olarak boy gösterdi. Son olarak Tv8’de yayımlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktaydı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ