MorTilki.Com

Game of Thrones’un Jon Snow’u Kit Harington Alkol Tedavisi Görüyor

Game of Thrones’un Jon Snow’u Kit Harington Alkol Tedavisi Görüyor

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones’un sevilen karakteri Jon Snow alkol tedavisi için rehabilitasyon merkezine yatırıldı. Stres ve alkol yüzünden başı dertte olan Kit Harington uzun süredir uzmanlardan destek alıyordu.

Uzun Süredir Rehabilitasyon Merkezindeydi

HBO kanalında yayımlanan rekortmen dizi Game of Thrones’un Jon Snow karakterini canladıran 32 yaşındaki İngiliz oyuncu Kit Harington‘ın tedavi amaçlı rehabilitasyon merkezine yatırıldığı açıklandı. Ancak yapılan açıklamalar sonrasında ünlü oyuncunun aylardır tedavi gördüğü öğrenildi. Yapılan açıklamada;

Kit bu molayı kişisel sorunlarını çözmek için bir sağlık merkezinde biraz zaman geçirme fırsatı olarak kullanmaya karar verdi” ifadelerine yer verildi.

Ünlü oyuncu yaklaşık 1 aydır stres ve alkol bağımlılığı yüzünden rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyordu. Ancak dizinin reytinglerini olumsuz etkiler düşüncesiyle, dizi final yapmadan önce bu bilgi sır gibi saklandı.

Kit Harington’ın eşi Rose Leslie olayla ilgili açıklama yaptı

Kit Harington’ın eşi olan ve aynı zamanda Game of Thrones dizisinde Ygritte karakterini canlandıran Rose Leslile, kocasının son durumu hakkında sorulan soruyu yanıtladı. ”Son zamanlarda dizide canlandırdığı rol sebebiyle üzerinde muazzam bir baskı vardı. Şu anda kendisini hayli yorgun hissediyor. Bir süre dinlenmeye ve sükunete ihtiyacı var. ” dedi.

Taht Oyunları dizisinde rol alıp sağlık sorunları yaşayan tek isim Harington değil. Dizide, Daenerys karakteriyle bilinen Emilia Clarke dizinin çekimleri esnasında iki ayrı anevrizma yaşadığını açıklamıştı.

Kit Harington Kimdir?

Tam ismi Christopher Catesby Harington’dır. 26 Aralık 1986 yılı İngiltere-Londra doğumludur. Küçük yaşlarda sinema ve tiyatroya ilgi duymaya başladı. 2008 yılında Londra Üniversitesi konuşma ve drama bölümünü başarıyla bitirdi. Yedinci Oğul, Arthur, Sessiz Tepe Karabasan, Pompeii gibi filmlerde rol aldı. Son olarak Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ