MorTilki.Com

Derin Talu’nun Mini Etekli Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Derin Talu’nun Mini Etekli Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Eski haber sunucusu Defne Samyeli’nin geçtiğimiz ay 17 yaşına giren kızı Derin Talu, son dönemlerde yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi bulunan Talu, Instagram hesabında son paylaştığı minili pozu ile olay oldu.

Eylül ayında 17 yaşına adım atan ve doğum gününde “Son 365” notuyla paylaştığı fotoğrafla takipçilerinden övgü dolu yorumlar alan Derin Talu, önceki gün sosyal medya hesabında yayınladığı iddialı yeni pozu ile dikkat çekti.

Derin Talu, geride bıraktığımız gün çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Talu’nun Instagram hesabında son paylaştığı yırtmaçlı mini etekli poz, kısa sürede çok sayıda beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

Birçok takipçisi, Derin Talu’nun yayınladığı fotoğrafın altına; 17 yaşından çok daha büyük göründüğü yönünde bazı yorumlarda bulundu. Bazı takipçileri ise sürekli dekolte kıyafetler giymesi nedeniyle eleştirdi. Ayrıca verdiği pozlarda hep mutsuz görünmesi de hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Derin Talu Kimdir?

Defne Samyeli’nin 2011 yılında boşandığı Eren Talu ile olan evliliğinden olan Derin Talu, 4 Eylül 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşındaki ablası Deren Talu ile olan benzerliğiyle dikkat çekmektedir. 1,73 boyundadır ve sosyal medyada 250 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ