MorTilki.Com

Brezilyalı Şarkıcı Gabriel Diniz Uçak Kazasında Yaşamını Yitirdi

Brezilyalı Şarkıcı Gabriel Diniz Uçak Kazasında Yaşamını Yitirdi

Aeroclube de Alagoas şirketine ait Piper Pa-28-180 tipi uçakla konser sonrası evine dönen 28 yaşındaki genç şarkıcı Gabriel Diniz, uçağın düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

Genç şarkıcı geçtiğimiz gün akşam saatlerinde verdiği konser sonrasında evine dönmek için Salvador’dan uçağa bindi. Uçak, Brezilya’nın Sergipe eyaletinin güney kıyılarında bulunan Estancia şehri üzerinde seyrederken bilinmeyen bir nedenle yere çakıldı. Uçakta bulunan Gabriel Diniz ve 2 uçuş mürettebatı kaza anında yaşamını yitirdi.

Pasaportu Kaza Yeri Yakınlarında Bulundu

Uçağın düşmesinin ardından parçalanan uçağın enkaz yığınları yüzlerce metrelik bir alana yayıldı. Yapılan araştırma sonucu genç şarkıcının pasaportuna ulaşıldı. Konseri düzenleyen yapımcıda Diniz’in uçakta olduğunu teyit etti.

Genç şarkıcı bu pazar akşamı sevdikleri ve ailesiyle bir araya gelecek, 25 yaşına girecek kız arkadaşı Caroline Calheiros’un doğum gününü kutlayacaktı.

Gabriel Diniz’in Yapımcısı Açıklama Yaptı

Büyük bir üzüntü içerisinde Gabriel’in öldüğünü öğrenmiş bulunmaktayız. Luan şirketi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte olayın şokunu yaşıyoruz. Sevgisi sonsuza dek kalbimizde yaşayacak. Kalbimizdeki saygınlığını hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Gabriel Diniz Kimdir?

Tam adı Jose Gabriel de Souza Diniz’dir. 18 Ekim 1990 doğumlu olan genç şarkıcı Brezilya’nın Campo Grande eyaletinde dünyaya gelmiştir. Kısa kariyeri boyunca toplamda 3 albüm çıkarmıştır. 2018 yılında çıkardığı albümündeki hit şarkısı Acabou Acabou haftalarca Top10 listelerinde ilk sırada kalmayı başarmıştır. 27 Mayıs 2019 tarihinde yaşadığı bir uçak kazası sonucu 28 yaşında hayatını kaybetmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ