MorTilki.Com

Hazar Ergüçlü ile Yönetmen Onur Ünlü İlişkisinde İhanet Şoku

Hazar Ergüçlü ile Yönetmen Onur Ünlü İlişkisinde İhanet Şoku

28 yaşındaki oyuncu Hazar Ergüçlü, iddialara göre uzun süredir aşk yaşadığı 47 yaşındaki yönetmen sevgilisi Onur Ünlü tarafından aldatıldı. Ünlü, önceki akşam bir mekanda genç bir kadınla samimi bir şekilde objektiflere yakalandı.

Aralarındaki yaş farklı nedeniyle magazin haberlerine sürekli konu olan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü ikilisi, bu defa ihanet dedikodularıyla gündemde. Ergüçlü’den 19 yaş büyük olan sevgilisi, Cihangir’de genç bir kadınla sarmaş dolaş görüntülendi.

Cihangir sokaklarında yanında bir kadınla Uçankuş muhabirleri tarafından görüntülenen Onur Ünlü, kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı. Yanındaki kadın ise görüntülendiğini fark edince kısa süreli bir panik yaşadı.

Sorular karşısında suskun kalmayı tercih eden gizemli genç kadın, yüzünü gizleyerek görüntü vermemeye çalıştı. Yönetmen Onur Ünlü, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan tek başına ayrıldı.

Şu sıralar yeni bir televizyon dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hazar Ergüçlü, önceki haftalarda verdiği bir röportajında, sevgilisi için şunları söylemişti: Onur hayatıma sayamayacağım kadar çok şey kattı. Ondan her gün bir şeyler öğreniyorum. Onur’dan öğrendiğim en önemli şey kendime sahip çıkmak.

Ergüçlü ile aralarında olan yaş farklı nedeniyle sık sık eleştirilere maruz kalan Onu Ünlü, “Aramızdaki yaş farkını gazetelerden öğrendim. İlişkim en önem verdiğim konulardan biri. İlk kez bir şeyin bitmemesiyle ilgileniyorum. Görünen o ki, Hazal bitmeyecek.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ