MorTilki.Com

Yanlışlıkla Üstsüz Fotoğrafını Paylaşan Cardi B: Kimse Suçlu Değil. Kendim Batırdım

Yanlışlıkla Üstsüz Fotoğrafını Paylaşan Cardi B: Kimse Suçlu Değil. Kendim Batırdım

Seslendirdiği rap şarkılarıyla Grammy ödülüne layık görülen Cardi B, Instagram hesabının hikaye bölümünde yanlışlıkla üstsüz bir pozunu yayınladı. 28 yaşındaki ABD’li rapçi, söz konusu paylaşımı kısa sürede fark ederek sildi ancak fotoğrafı yüzbinlerce takipçisi tarafından görüntülendi.

Instagram’da 76 milyon kullanıcı tarafından takip edilen Cardi B, bugün paylaştığı üstsüz fotoğrafla sosyal medyanın gündeminde. Görüntüsünün magazin haberlerine konu olduğunu fark eden rapçi, bir açıklamada bulunarak fotoğrafı yanlışlıkla paylaştığını söyledi.

Hayranları, Cardi B’nin hikayesinde paylaştığı üstsüz fotoğrafla karşılaşınca şaşkınlık yaşadı. Paylaşımı kısa süre sonra silse de, ünlü rapçinin görüntüsü dünya magazin gündeminde geniş yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı Muhteşem Yüzyıl dizisi paylaşımlarıyla uzun süre konuşulan Cardi B, sosyal medyanın azizliğine uğradı. Üstsüz görüntüsünü farkında olmadan yayınladığını belirten rap şarkıcısı, kimseyi kendine inandıramadı.

Skandal paylaşımı nedeniyle ABD’de günün en çok konuşulan ismi haline gelen şarkıcı, daha sonra bir açıklama yapma gereği duydu. Cardi B, “Birilerini suçlamam gereken bir hikaye paylaşmadım. Kimse suçlu değil. Kendim batırdım”  diyerek, hatanın kendisinde olduğunu söyledi.

Twitter’da alay konusu olan Cardi B, yayınladığı ses kaydında şu ifadelere yer verdi: “Tanrım neden bir aptal gibi görünmemi sağlıyorsun? Neden, neden, neden! Kendime yüklenmeyeceğim. Kahvaltı edeceğim ve sonra partiye gideceğim çünkü düşünmek istemiyorum. İlk kez olmuyor. Striptizci bile olabilirdim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ