MorTilki.Com

Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Hadise ve Kaan Yıldırım Paylaşımı

Tuğba Ekinci’den Dikkat Çeken Hadise ve Kaan Yıldırım Paylaşımı

Yaptığı sert çıkışlar ve cesur paylaşımlarıyla tanınan Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından yayınladığı son fotoğrafla yeni bir polemiğe imza attı. Ekinci, Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin birlikte çekilmiş pozlarını, “Görevi Hadise’ye teslim ettim. Oğlan meşhur oldu” notuyla yayınladı.

43 yaşındaki şarkıcı Tuğba Ekinci, Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 100 bin kişi tarafından takip edilen Ekinci, Hadise ve sevgilisine yaptığı gönderme sonrası, Kaan Yıldırım hayranları tarafından sosyal medyada eleştirildi.

Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım, aşk yaşadıklarını geçtiğimiz aylarda itiraf ederek uzun süre konuşulmuştu. Tuğba Ekinci, söz konusu paylaşımında ikili hakkında kullandığı ifadelerle akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Tuğba Ekinci, sosyal medya hesaplarında aşk pozlarını yayınlayan ikilinin ilişkisini, “Görevi Hadise’ye teslim ettim. Oğlan meşhur oldu” şeklinde yorumladı.

Kaan Yıldırım’ın Hadise ile aşk yaşamaya başladıktan sonra ünlendiğini ima eden Tuğba Ekinci, çiftin hayranları tarafından sosyal mecralarda eleştiri yağmuruna tutuldu.

Ekinci, Ağustos ayında çıkardığı “Son Dakika” isimli yeni şarkısını duyurmak için sıra dışı bir paylaşımda bulunmuştu. Şarkıcı, Instagram hesabında yayınladığı kalça pozuyla albümünün tanıtımını yapmış ve o dönem de birçok kullanıcı tarafından eleştirilmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ