MorTilki.Com

Amerikalı Fenomen Sheyenne Shea: Türk Erkekleri Beni Rahat Bırakın!

Amerikalı Fenomen Sheyenne Shea: Türk Erkekleri Beni Rahat Bırakın!

Amerikalı fenomen Sheyenne Shea, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak Türk erkeklerinin gönderdiği rahatsız edici mesajlardan artık bıktığını söyledi. Yayımladığı Türkçe gönderide, ”Türk erkeklerinden tehdit ve taciz içeren mesajlar alıyorum. Lütfen beni rahat bırakın” dedi.

ABD’li genç fenomen Sheyenne Shea, geçtiğimiz gün Türkçe bir gönderi paylaştı. Yabancı fenomenlerin Türkçe yazarak paylaşım yapması iyi bir şey olsa da gönderinin içeriği aslında pek iç açıcı değil. Nitekim, ünlü fenomen Türk erkeklerinin tehdit ve taciz mesajları gönderdiğinden şikayetçi. Bunu da hem İngilizce hem de Türkçe olarak Instagram hesabından dile getirerek yakınıyor.

”Aylardır Türk Erkekleri Tarafından Tehdit Ediliyorum!”

Sheyenne Shea, söz konusu paylaşımında Türkiye’ye karşı bir nefreti olmadığını ancak Türk erkeklerinin rahatsız edici mesajlarından ve tehditlerinden artık bıktığını söylüyor. İşte genç fenomenin isyanı…

Bu konuya son kez değineceğim. Türkiye’ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım, usandım. Aylardır Türk erkekleri tarafından ölüm tehditleri ve fazlasını içeren mesajlar alıyorum. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel ve kişisel alanıma saygı duyun. Sevginizi böyle belli edebilirsiniz. Teşekkürler

Instagram üzerinde 100 binden fazla takipçisi bulunan 26 yaşındaki Sheyenne Shea, Amerika’da yaşıyor. Sık sık fotoğraf paylaşımı yapan genç fenomen, çektiği makyaj ve güzellik videolarıyla da biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ