MorTilki.Com

Maddi Sıkıntılar Yaşadığı Söylenen Harika Avcı’nın Evinden 1,5 Milyon TL Çalındı

Maddi Sıkıntılar Yaşadığı Söylenen Harika Avcı’nın Evinden 1,5 Milyon TL Çalındı

Son dönemde maddi ve manevi sıkıntılar yaşadığı konuşulan Harika Avcı, hırsızlık şoku yaşadı. Yatağının altında sakladığı 1 milyon 568 bin lirası çalınan 60 yaşındaki ünlü isim, hizmetçisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde maddi sıkıntılar yaşadığı söylenen emekli şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı‘nın ev kirasını bile ödeyemediği iddia edilmişti. Bunun üzerine ünlü fenomen Selin Ciğerci, emektar assoliste yardım edeceğini ve artık kirasını kendisinin ödeyeceğini dile getirmişti.

Tüm bu olayların ardından şok edici bir gelişme yaşandı. Harika Avcı, evindeki bazasının altında sakladığı 1 milyon 568 bin lira parasının çalınmasıyla birlikte, yanında çalışan hizmetçisinden şikayetçi oldu. Emektar şarkıcı polise verdiği ifadede, parasının hizmetçisi tarafında çalınmış olabileceğini çünkü paranın bulunduğu odaya sadece hizmetçisinin girebildiğini söyledi. ”Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık” suçu kapsamında hakkında işlem yapılan söz konusu hizmetli kadın, parayı çalmadığını, kendisine iftira atıldığını ve Avcı’nın kendisini darp ettiğini söyledi.

Maddi Zorluklar Yaşadığını Söylemişti

Daha önce bir Tv programına konuşan Harika Avcı, maddi sıkıntılar yaşadığını ve hatta ev kirasını bile ödeyemediğini söylemişti. Bunun üzerine Avcı’ya yardım etmek için harekete geçen Selin Ciğerci, ev sahibi ile irtibat kuracağını ve bundan sonra kirasını ödeyeceğini duyurdu.

Magazin gündeminde hakkında yazılanlar sonrası açıklama yapma ihtiyacı duyan Harika Avcı, ”Birkaç gündür basında konuşulanları üzülerek seyretmekteyim. Her insanın hayatında olabilecek geçmişten gelen problemlerden kaynaklı bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. Ancak şu anda takdir edersiniz ki; bu konular ile ilgili konuşmak istemiyorum.Hiçbir yerde zorla tutulmuyorum ve insiyatifim dışında hareket etmiyorum. Ben ezelden beri kendi sorunları ile kendi bildiğim yöntemlerle başa çıkmayı seven bir karaktere sahibim. Kısa zaman içerisinde problemleri çözülebilir hale getireceğimden eminim. Rica ediyorum hayatım ile ilgili fikir sahibi olan ya da olmayan herkes , içine dahil olmadıkları konularla ilgili gıyabımda yorum yapmasın.Bu tür konularla ilgili anlayışınızı rica ederim.Basın mensuplarına ve kıymetli sevenlerime en güzel dileklerimle. İlginiz için çok çok teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Maddi sıkıntılar yaşadığı söylenen Avcı’nın evinde 1,5 Milyon Lira para çalınması ise şaşkınlıkla karşılandı. Söz konusu hizmetli kişi ise ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ