MorTilki.Com

Türkiye Güzeli Şevval Şahin’in Konuşma Tarzı, Sosyal Medyada Olay Oldu

Türkiye Güzeli Şevval Şahin’in Konuşma Tarzı, Sosyal Medyada Olay Oldu

21 yaşındaki 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin, geride bıraktığımız gün YouTube’de yayınlanan bir moda programının konuğuydu. Şahin’in konuşmaları sırasında kullandığı İngilizce terimler, sosyal mecralarda alay konusu olmasına neden oldu.

Şevval Şahin, önceki ay virüs salgınına rağmen arkadaşlarıyla birlikte doğum günü partisi yapmış ve gelen tepkiler sonrası yaptığı açıklama yüzünden eleştirilmişti. 2018 Türkiye güzeli, şimdi de konuk olduğu bir programda yemek rutinini anlatırken yaptığı garip konuşmalarla gündemde.

Şahin’in Türkçe konuşmaları sırasında araya sıkıştırdığı yabancı terimler, programı izleyenler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Çikolata yerinechocolate” gibi telaffuzlar kullanan Türkiye güzeli, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

Şahin, konuşmasında; “Buradan çıkınca lunch’a (öğle yemeği) giderim. 8-9 gibi de akşam yemeği yerim. Sonra da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata) olsun yiyorum yani. Junk food (abur cubur) tarafın hepsi var” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın doğum gününü kalabalık bir arkadaş grubuyla birlikte Boğaz’da kiraladıkları lüks villada kutlamıştı. Sevgilisinin korona virüs testi kutlama sonrası pozitif çıkmış ve mekanda bulunan herkes virüs korkusuna kapılmıştı.

Tüm bu yaşananlara rağmen Şevval Şahin’de kendi doğum gününde arkadaşlarıyla birlikte benzer bir parti düzenlemiş ve kutlama görüntülerini sosyal medya hesabında yayınlamıştı. Söz konusu paylaşımın ardından çok sayıda eleştiri alan Şahin, virüs konusunun aşırı abartıldığını söyleyerek kendini savunmuştu.

Şahin, eleştiri yağmuruna tutulmasının ardından, “İki kere negatif çıktım. Erkek arkadaşım pozitif çıktı o da şu an atlattı. Gerçekten abartıldığı kadar vaka yok. Toplam 10 kişi pozitif çıktı. Şu an herkes negatif. Doğum günü partileri aslında bir parti değildi. Evin dışında açık alanda birkaç kız arkadaşımla yemek yaptım. Kalabalık değildi ve gerçekten sosyal mesafeli bir partiydi. Hatta çoğu arkadaşım korkudan maske taktı. Pozitif olan kimse gelmedi” açıklamasını yapmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ