MorTilki.Com

Akrobatik Yoga Eğitmeni Zeynep Tokuş’tan Şaşırtan Hareketler

Akrobatik Yoga Eğitmeni Zeynep Tokuş’tan Şaşırtan Hareketler

1996 yılında rol aldığı Deli Yürek dizisiyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, geçtiğimiz yıllarda oyunculuğu bırakarak yoga eğitmenliği yapmaya başlamıştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı yoga pozlarıyla beğeni kazanan eski oyuncu, son yayınladığı videodaki karın hareketleriyle ilgi çekti.

O dönem katıldığı güzellik yarışmasında birinci olarak şöhreti yakalayan, sonrasında çeşitli televizyon ve sinema projelerinde yer alan Zeynep Tokuş, uzun süre önce oyunculuğu bırakarak gözlerden uzak bir hayat sürmeye başlamıştı.

Tokuş, 2011 yılında Erdem Yılmaztürk ile nikah masasına oturduktan sonra ekranlardan uzaklaşma kararı almıştı. Verdiği bu kararın ardından yoga eğitmenliği yapmaya başlayan 43 yaşındaki eski oyuncu, Instagram hesabında yayınladığı akrobatik hareketlerle hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor.

2007-2008 yılları arasında yayınlanan Buzda Dans isimli programa yarışmacı olarak katılan Zeynep Tokuş, göstermiş olduğu performansla yarışmadan birinci olarak ayrılmış ve o dönem çok konuşulmuştu.

Sonrasında ekranlardan uzaklaşan Zeynep Tokuş, akrobatik yogaya ilgi duymaya başladı ve yıllar içerisinde kazandığı tecrübeleri öğrencileriyle paylaşmaya karar verdi. Bu spora ilgi duyan birçok kişiye deneyimlerini aktaran eski oyuncu, aynı zamanda sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanıyor.

Instagram’da 60 bini aşkın kullanıcı tarafından takip edilen Zeynep Tokuş, geride bıraktığımız gün çok konuşulan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fit görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakan Tokuş, karnı ile yaptığı sıra dışı hareketlerle takipçilerini şaşkına çevirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ