MorTilki.Com

Hilal Altınbilek ile Aşk Yaşadığı Konuşulan Kerem Alışık: Biz İyi Anlaşan İki Arkadaşız

Hilal Altınbilek ile Aşk Yaşadığı Konuşulan Kerem Alışık: Biz İyi Anlaşan İki Arkadaşız

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncularından Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın sevgili oldukları ve birlikte ev tuttukları yönündeki söylentiler, önceki gün magazin gündeminde geniş yankı uyandırmıştı. 60 yaşındaki oyuncu, bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek, birkaç ay önce ortaya atılan “aşk yaşıyorlar” iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı. İkilinin bu defa da lüks bir villa kiraladıkları ve 2 aya yakın bir süredir birlikte yaşadıkları iddia edildi.

Sosyal medya hesabından kısa süre önce bir duyuru paylaşan Kerem Alışık, söz konusu iddialara yanıt olarak; “Biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşan iki arkadaşız” ifadelerini kullandı.

Alışık, Instagram hesabının hikaye bölümünden; “Yine “iddiaya göre” denilerek yine aynı yakıştırma, doğruyu yansıtmayan biçimde yapılmaya devam ediyor. O zaman insan da mecburen aynı açıklamayı yapmak zorunda kalıyor. Bazen sen ne söylersen, ne kadar söylersen karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin. Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor. Halbuki biraz anlayıp, dinlemeye çalışılsa, biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği. Ama bu durumda sabırla, dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor. O zaman son söz şöyle; biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşık iki arkadaşız, hepsi bu.” açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncu, geride bıraktığımız aylarda dizideki oyuncu arkadaşı Altınbilek’in olduğu söylenen bir köpeği gezdirirken objektiflere yakalanmıştı. Bu görüntü, ikilinin sevgili oldukları yönünde söylentiler yayılmasına neden olmuştu. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ