MorTilki.Com

Oktay Kaynarca’dan Duygulandıran Tarık Ünlüoğlu Paylaşımı

Oktay Kaynarca’dan Duygulandıran Tarık Ünlüoğlu Paylaşımı

55 yaşındaki oyuncu Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde birlikte rol aldığı yakın dostu Tarık Ünlüoğlu’nun mezarını ziyaret etti. Kaynarca, geçtiğimiz yıl bugün hayatını kaybeden Ünlüoğlu’nun mezarında çekindiği fotoğrafı, “Çok özleştik be abi” şeklindeki duygusal notla sosyal medya hesabında paylaştı.

Rol aldığı televizyon dizileri ve sinema filmlerindeki usta oyunculuğuyla tanınan Tarık Ünlüoğlu, akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede 1 Ekim 2019 tarihinde vefat etmişti. Sanat camiasından birçok ünlü isim, oyuncunun ölüm yıldönümünü unutmadı.

Ünlüoğlu’nun yakın dostlarından Oktay Kaynarca, farklı projelerde birlikte çalıştığı meslektaşının ölüm yıldönümünde kabrini ziyaret ederek onu yalnız bırakmadı. O anlara ait bir fotoğraf karesi paylaşan oyuncu, herkesi duygulandırdı.

Tarık Ünlüoğlu’nun eşi Gülenay Kalkan, sosyal medya hesabından eşinin bir fotoğrafını, “1 Ekim! Öyle tarifsiz bir acı ki…” şeklindeki duygusal bir notla yayınladı.

Ata Demirer, Berlin Kaplanı ve Eyvah Eyvah filmlerinde birlikte kamera karşısına geçtiği usta oyuncun ölüm yıldönümünü, “Kahkahaların hâla kulaklarımızda, hep bizimlesin Tarık ağabey” ifadeleriyle andı.

Yılmaz Erdoğan, Ünlüoğlu’nun bir fotoğrafını; “Ustamız, dostumuz, ağabeyimiz Tarık Ünlüoğlu’nu saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz” notuyla birlikte sosyal medya hesabında paylaştı.

Eyvah Eyvah isimli komedi filminde Tarık Ünlüoğlu ile birlikte rol alan oyuncu Demet Akbağ, yaptığı paylaşımda “İyi ki yollarımız kesişmiş, hem çalışıp, hem gülüp, eğlenmişiz. Huzur içinde yat” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ