MorTilki.Com

Hakan Altun, Ajda Pekkan ile Aşk Yaşadığı Yönündeki İddiaları Yalanladı

Hakan Altun, Ajda Pekkan ile Aşk Yaşadığı Yönündeki İddiaları Yalanladı

74 yaşındaki ünlü şarkıcı Ajda Pekkan ile 48 yaşındaki meslektaşı Hakan Altun’un aşk yaşadığı yönündeki söylentiler, günün en çok konuşulan magazin haberi olmuştu. Hakan Altun, sosyal medyada geniş yankı uyandıran aşk iddiaları sonrası bir açıklamada bulundu.

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programının bugün yayınlanan bölümünde; 8 yıllık ilişkisini geçtiğimiz ay sonlandıran “süper star” lakaplı şarkıcı Ajda Pekkan’ın, Hakan Altun ile yeni bir aşka yelken açtığını ve şu an Bodrum’da tatil yaptıklarını iddia etmişti.

Beyaz TV’de canlı olarak ekrana gelen programda konuşan Seren Serengil, “Bodrum’da annemin bir yakınından bu bilgiyi aldım. Kadın Ajda Pekkan’ı tanıyor. Ajda, Hakan Altun’la aşk yaşıyormuş. Ben çok desteğim çok mutlu olurlar. İkisi bir düet yapsa yer yerinden oynar. Ben yakıştırdım onları. Mutlu olduklarını da duydum. Şimdi flört aşamasındalar. Baskıdan dolayı inşallah ayrılmazlar” şeklinde konuşmuştu.

Hakan Altun, önceki hafta bir mekanda birlikte sahne aldığı Ajda Pekkan ile olan pozlarını sosyal medya hesabında yayınlamıştı. Altun, 22 Eylül tarihinde Instagram’da paylaştığı fotoğraflara “Süper starımız canım Ajdacığımla birlikte şarkı söylemek bir rüya gibiydi. Çok güzel bir geceydi sonsuz teşekkürler” notunu eklemişti.

Olay yaratan aşk iddiaları sonrası ilk açıklama, Hakan Altun’un menajerliğini üstlenen Süleyman Çakmakçı‘dan geldi. Şarkıcının menajeri, “Hakan Bey ve Ajda Hanım yeni projelerinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığı için projeleri için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl halk konserleri verecekler” ifadelerini kullandı.

Altun, söz konusu aşk söylentilerinin sosyal mecralarda gündem olmasının ardından, kendisi de bir açıklama yapma gereği duydu. Hakkında çıkan aşk haberlerinin gerçeği yansıtmadığına değinen şarkıcı “Ajda hanımla müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ