MorTilki.Com

Alişan’dan Ece Üner’i Eleştiren Deniz Çakır’a Sert Yanıt

Alişan’dan Ece Üner’i Eleştiren Deniz Çakır’a Sert Yanıt

Kim Kardashian’ın yaptığı açıklamaya verdiği yanıtla sosyal medyada gündem olan Show TV ana haber spikeri Ece Üner, bugün oyuncu Deniz Çakır tarafından eleştirilmişti. Şarkıcı Alişan, sosyal medya hesabında bir paylaşım yaparak Deniz Çakır’ın sözlerine tepki gösterdi.

Ermeni asıllı Kim Kardashian, geride bıraktığımız gün Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmalar hakkında yaptığı açıklamalarla tepki çekmişti. 39 yaşındaki magazin yıldızı, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığı yönünde iddialarda bulunmuş ve Türkiye’nin Azerbaycan’a destek olmaması yönünde bir paylaşım yapmıştı.

Üner, “Kardashian’ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba.” ifadeleriyle sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı.

Ece Üner’in yaptığı açıklama birçok kullanıcı tarafından desteklenirken oyuncu Deniz Çakır, “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil.” diyerek sunucunun üslubunu yanlış bulduğunu ifade etmişti.

Şarkıcı Alişan, Twitter hesabında, “Gerçekten şaşırmıyorum artık,sen ve senin gibilere Deniz Çakır. Ece Üner yapılabilecek en ölçülü eleştiriyi ve cevabı verdi. Ayrıca insan avam olsun da şey olmasın! Şeyi de sen şeyet artık!” şeklinde bir mesaj yayınlayarak Ece Üner’e destek oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ