MorTilki.Com

İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanan Petek Dinçöz’den Üzücü Haber: Bebeğini Kaybetti

İkinci Kez Anne Olmaya Hazırlanan Petek Dinçöz’den Üzücü Haber: Bebeğini Kaybetti

Geçtiğimiz Ağustos ayında ikinci kez hamile olduğunu duyuran Petek Dinçöz, sosyal medya hesabından üzücü bir haber paylaştı. 40 yaşındaki Dinçöz, ”2. kez yaşadığım annelik heyecanım maalesef yarım kaldı” diyerek bebeğini kaybettiğini söyledi.

2014 yılında iş insanı Serkan Kadoğlu ile dünya evine giren Petek Dinçöz, geçtiğimiz ay hamile olduğunu duyurdu. Instagram hesabı üzerinden pembe bebek patiği fotoğrafı paylaşan Dinçöz’e eşi kalp emojileriyle yanıt vermişti ancak ne yazık ki sağlık sorunları nedeniyle ünlü çift bebeklerini doğmadan kaybetti.

”Annelik Heyecanım Maalesef Yarım Kaldı”

2014 yılında iş insanı Serkan Kadoğlu ile evlenen ve magazinden uzak sessiz bir hayat sürdüren Petek Dinçöz, pembe bebek patiği fotoğrafı paylaşarak kız bebek beklediğini duyurmuştu. 40 yaşında ikinci kez hamile kalan Dinçöz, doğuma haftalar kala sosyal medya hesabından üzücü bir haber paylaştı.

Petek Dinçöz sosyal medya hesabından yaptığı kısa açıklamada, ”Doğuştan gelen boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve troid hastalığım sebebiyle 2. kez yaşadığım annelik heyecanım maalesef yarım kaldı. Ailemizin büyümesi ve İrfan Aslan’ın ağabey olması tek dileğimiz. Rabbim bana ve tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu sağlıkla, hayırlısıyla yaşatsın.” ifadelerini kullandı.

Mutlu bir evliliği olduğu bilinen Petek Dinçöz Kadaloğlu‘nun 5 yaşında İrfan Aslan isminde bir oğlu var. Son yıllarda magazinden uzak sessiz bir hayat sürdüren Kadaloğlu Ailesi Bodrum’da yaşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ