MorTilki.Com

Danla Bilic, Nisa ve Barış Hayranlarının Eleştirilerine Daha Fazla Sessiz Kalamadı

Danla Bilic, Nisa ve Barış Hayranlarının Eleştirilerine Daha Fazla Sessiz Kalamadı

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can ile Nisa Bölükbaşı’nın arasını bozmakla ve Barış Murat Yağcı’nın şampiyonluğuna mani olmakla suçlanan Danla Bilic, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bu yarışmacıların fanlarına serzenişte bulundu. Survivor yarışmacısı olmadığını ve programın sona erdiğini ifade eden fenomen, “Beni bir salın” dedi.

Survivor yarışmacıları, programında geçtiğimiz aylarda sona ermesine rağmen konuşulmaya devam ediyor. Sosyal mecralarda büyük hayran kitlelerine ulaşan bazı isimler, özel hayatları ve yaptıkları paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Cemal Can Canseven’e olan yakınlığıyla bilinen Danla Bilic, kendisini sürekli yarışmacılar hakkında eleştirenlere sitem etti.

Program henüz başlamadan önce de Cemal Can Canseven ile aralarındaki dostlukla tanınan ünlü YouTuber Danla Bilic, Survivor sezonu boyunca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla arkadaşını desteklemişti. O dönem Survivor’un hiçbir bölümünü kaçırmayan Bilic, her eleme konseyinde gönderdiği destek mesajlarıyla çok konuşulmuştu.

Cemal Can Canseven, yarışma boyunca galip geldiği parkur oyunlarında arkadaşı Danla’ya selam göndermeyi ihmal etmemiş, kazandığı iletişim ödüllerinde de onunla mesajlaşmıştı. Survivor 2020 finalini yerinde izleyen Danla Bilic, Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı hayranları tarafından yapılan eleştirileri abartı bulduğunu ima eden bir paylaşım yaptı.

Danla Bilic, aynı zamanda programın final bölümünde Cemal Can ile Barış Murat Yağcı arasındaki SMS oylamasında, kendi takipçilerinden destek istemesiyle de bazı eleştirilere maruz kalmıştı. Nisa ile Cemal’in arasına kara kedi gibi girmekle ve Barış’ın şampiyonluğuna mani olmakla itham edilen sosyal medya fenomeni, daha fazla sessiz kalamayarak yukarıdaki açıklamayı yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ