MorTilki.Com

Eski Survivor Yarışmacısı Damla Can, Murat Ceylan ile Objektiflere Yakalandı

Eski Survivor Yarışmacısı Damla Can, Murat Ceylan ile Objektiflere Yakalandı

Survivor yarışması ile adını duyuran Damla Can ile Murat Ceylan, geride bıraktığımız gün bir alışveriş merkezinde birlikte görüntülendi. Baş başa yemek yedikleri ve aşk yaşadıkları iddia edilen ikili, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bıraktı.

Sevgilisi Lera Marchuk ile yollarını bir süre önce ayıran Murat Ceylan, eski Survivor yarışmacılarından Damla Can ile objektiflere yakalandı. İkilinin eğlenceli halleri, sosyal medyada sevgili oldukları yönünde söylentilerin yayılmasına neden oldu.

Sosyal medyada geniş bir kitle edinen birçok eski Survivor yarışmacısı, paylaşımları ve özel hayatlarıyla magazin gündemine konu olmaya devam ediyor. Survivor 2018 All Star’da birlikte yarışan Damla Can ve Murat Ceylan’ın aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Murat Ceylan’ın motosikleti ile bir AVM’ye gelen ikili, karşılarında basın mensuplarını görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı. Kendilerine yöneltilen sorular karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, koşar adımlarla mekana girerek baş başa yemek yedi.

30 yaşındaki Damla Can, ilk olarak 2016 yılında ekrana gelen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmıştı. Parkurlardaki başarısı ile seyircinin beğenisini kazanan yarışmacı, daha sonra 2018 yılında yayınlanan Survivor kadrosuna yeniden dahil olmuştu. Damla Can, geçtiğimiz sezon yayınlanan Survivor Panorama’da yorumcu olarak seyirci karşısına çıktı.

İlk olarak Survivor 2013 sezonundaki performansıyla adını duyuran 31 yaşındaki Murat Ceylan, daha sonra ise 2018 Survivor All Star yarışmasında Damla Can ile birlikte yarışmıştı. Yarışma sona erdikten sonra müzik sektörüne giriş yapan Ceylan, Alp Kırşan’ın yerine programda sunucu olarak görev almaya başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ