MorTilki.Com

Sylvester Stallone’nin Annesi Jackie Stallone 98 Yaşında Hayatını Kaybetti

Sylvester Stallone’nin Annesi Jackie Stallone 98 Yaşında Hayatını Kaybetti

Sinemanın dev ismi Sylvester Stallone annesini kaybetti. 98 yaşındaki Jackie Stallone, 21 Eylül Pazartesi tarihinde gece uykusundayken yatağında hayata gözlerini yumdu.

Gorgeous Ladies of Wrestling programının ilk menajeri, dansçı ve astrolog Jackie Stallone, 98 yaşında öldü. 3 çocuk ve 7 torun sahibi olan Jackie Stallone, ünlü oyuncu Sylvester Stallone‘nin, şarkıcı Frank Stallone‘nin ve 2012 yılında yaşamını yitiren aktris Toni D’Alto‘nun annesiydi.

Jackie Stallone’nin ölümünü oğlu Frank Stallone duyurdu. ”Her gün cesur ve korkusuzca çalışan olağanüstü bir kadındı. II. Dünya Savaşı’nı yaşamış biriydi. Onunla saatlerce konuşurdum. 20’ler 30’lar ve 40’lar. Hayatı tam bir bir tarih dersiydi. Öldüğü güne kadar hafızası bir ustura kadar keskindi. Her zaman uykusunda ölmek isterdi ve dilediği oldu. Kardeşim Sylvester, tüm hayatı boyunca ona bir kraliçe gibi baktı. Kardeşime ne kadar teşekkür etsem az. Seni her zaman özleyeceğim anne” İfadelerini kullandı.

Jackie Stallone Kimdir?

Tam ismi Jacqueline Frances Stallone olan Jackie Stallone 29 Kasım 1921 tarihinde Washington DC’de doğdu. Yerel bir televizyon kanalında kadınlar için ağırlık kaldırma ve egzersiz üzerine günlük program sundu. Ardından Barbella’s isimli kandınlara yönelik bir spor salonu açtı. Bir dönem sirklerde trapez sanatçısı ve bayan kuaförü olarak çalıştı. Gençlik yıllarında magazinden uzak bir yaşam sürdüren Jackie, oğlu Sylvester Stallone 1976 yılında Rocky filminde oynadığında bile başrolün annesi olduğu kamuoyu tarafından bilinmiyordu.

80’li yıllara gelindiğinde dönemin popüler güreş programı Gorgeous Ladies of Wrestling‘de yer aldı. 90’larda ise astroloji kitapları yazmaya başladı. 2005 yılında İngiliz Tv kanalında yayımlanan Celebrity Big Borother’a sürpriz yarışmacı olarak katıldı.

Yaşamı boyunca başından iki evlilik geçen Jackie Stallone, 3 çocuk ve 7 torun sahibi oldu. Jackie Stallone 21 Eylül 2020 Pazartesi günü kendi evinde gece uykusundayken 98 yaşında öldü. Ölüm sebebi, yaşlılığa bağlı doğal nedenler olarak kayıtlara geçti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ