MorTilki.Com

Dilan Çiçek Deniz, Yeni Sevgilisi Alihan Aloğlu ile İlk Defa Birlikte Görüntülendi

Dilan Çiçek Deniz, Yeni Sevgilisi Alihan Aloğlu ile İlk Defa Birlikte Görüntülendi

25 yaşındaki güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yaklaşık iki ay önce Alihan Aloğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, geride bıraktığımız gün arkadaşlarıyla birlikte Bebeköy’de ki bir mekanda akşam yemeği yedi. Yeni sevgilisin aracıyla mekandan ayrılan oyuncu, objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

Geçtiğimiz yıllarda Çukur isimli televizyon dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanan Dilan Çiçek Deniz, diziden ayrıldıktan sonra ekranlardan bir süre uzak kalmıştı. Kısa süre önce Blu TV’de yayınlanan Yarım Kalan Aşklar dizisiyle yeniden seyirci karşısına çıkan Deniz, son günlerde oyunculuğuyla olduğu kadar aşk hayatıyla da gündeme geliyor.

İkili, Milliyet’in haberine göre; Momo isimli mekanda yakın dostlarıyla birlikte yemek için bir araya geldi. Dilan Çiçek Deniz, ünlü bir tekstil markasının sahibi Sedat Aloğlu’nun ortanca oğlu Alihan Aloğlu‘nun aracı ile mekandan ayrıldı.

Dilan Çiçek Deniz’in sevgilisi Alihan Aloğlu, basın mensupları tarafından görüntülendiğini fark edince kısa süreli bir panik yaşadı. O anlarda rahat tavırlar sergilen oyuncu, görüntü vermemeye çalışan sevgilisinin o hallerini tebessümle karşıladı.

Özel hayatıyla gündeme gelmeyi tercih etmeyen başarılı oyuncu, tüm çabalarına rağmen iki aydır aşk yaşadığı yeni sevgilisi Alihan Aloğlu ile birlikte görüntü vermekten kurtulamadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ