MorTilki.Com

Demet Özdemir’den Deniz Akkaya’nın ‘Anne Olamazsın’ Dediği Selin Ciğerci’ye Destek

Demet Özdemir’den Deniz Akkaya’nın ‘Anne Olamazsın’ Dediği Selin Ciğerci’ye Destek

Geride bıraktığımız günlerde Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasında yaşanan ‘taşıyıcı annelik’ tartışması, magazin gündeminin en çok konuşulan gelişmelerinden birisi olmuştu. İki ünü isim arasındaki polemik, en son Selin Ciğerci tarafından mahkemeye taşınmıştı. Oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Ciğerci’ye destekte bulundu.

Doğduğun Ev Kaderindir isimli televizyon dizisiyle izleyici karşısına çıkan 28 yaşındaki başarılı oyuncu Demet Özdemir, Deniz Akkaya’nın ‘anne olamazsın’ dediği Selin Ciğerci’nin yanında olduğunu gösteren bir destek paylaşım yaptı.

Cinsiyet değiştirmesinden dolayı ‘taşıyıcı anne‘ olma isteği eleştirilen Selin Ciğerci’ye, Hazal Kaya’nın ardından bir destekte Demet Özdemir’den geldi. Özdemir, Instagram hesabının hikaye bölümünden Ciğerci’nin bir fotoğrafını “Karışmayın” notuyla yayınladı.

Selin Ciğerci’den Demet Özdemir’e teşekkür mesajı gecikmedi. Ciğerci, Özdemir’in yayınladığı görselin ekran görüntüsünü; “Yaa sen balsın Demet’im” şeklindeki bir notla sosyal medya hesabından paylaştı.

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya Arasında Ne Yaşanmıştı?

Eski manken Deniz Akkaya, Canlı Masa isimli televizyon programında; Selin Ciğerci’nin eltisi olarak tanıttığı bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığı yönünde iddialarda bulunmuştu. Programa telefonla bağlanan Selin Ciğerci, söz konusu söylemlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmiş ve ikili arasında canlı yayında gergin anlar yaşanmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ