MorTilki.Com

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya’nın Taşıyıcı Annelik Tartışması Canlı Yayında Tansiyonu Yükseltti

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya’nın Taşıyıcı Annelik Tartışması Canlı Yayında Tansiyonu Yükseltti

2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile evlenerek dünya evine giren Selin Ciğerci’nin anne olma arzusu herkesçe biliniyor. Geçtiğimiz aylarda taşıyıcı annelik yöntemiyle çocuk sahibi olmak istediğini belirten Selin Ciğerci’ye Deniz Akkaya sert sözlerle tepki gösterdi. Uçankuş TV’de program sunan Akkaya, canlı yayına telefonla bağlanan Ciğerci’ye ”Senin çocuğun olamaz bu şekilde” demesi üzerine tansiyon yükseldi.

Uçankuş Tv’de magazin programı sunan Deniz Akkaya, Selin Ciğerci‘nin Bodrum’daki evinde eltisi olarak tanıttığı bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söyledi. Sonrasında canlı yayına telefonla bağlanan Selin Ciğerci kendini savundu. Akkaya’nın, ”Senin çocuğun olamaz bu şekilde” demesi üzerine canlı yayında gergin anlar yaşandı.

İstersem Evlatlık Alırım, İstersem Taşıyıcı Annelik Yaptırırım, Size Ne?

Deniz Akkaya’nın sözlerine çok sinirlenen Selin Ciğerci, ”Sizin canınız sıkılıyor galiba Deniz Hanım. Şu anda ne hamile olan biri var ne de taşıyıcı anne. Ben yalnızca isteklerimi söyledim. İstersem evlatlık alırım, istersem taşıyıcı annelik yaptırır hapse de girerim. Size ne?” dedi.

Annelik Normlarına Uygunsa Anne Olunabilir!

Bu sözlerin sonrasında Deniz Akkaya, ”Herkes annelik normlarına uygunsa anne olabilir. Bu kadar sosyal medyadan açıklamalar yaparken, taşıyıcı anneliğin Türkiye’de kanuna uygun olup olmadığını araştırmadınız mı? Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci ise ”Kızınla mayolu fotoğraflarını yayınlıyorsun. Onun reklamını yapıyorsun. Sana ne benim isteklerimden” diyerek tepkisini dile getirdi.

Deniz Akkaya programın sonrasında, Ciğerci hakkında konuşmaya devam ederek  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na şikayet edeceğini söyledi. Dahası, Selin Ciğerci’yi fuhuş yapmakla suçlayarak ”Bu zad kendi ağzıyla parasız kaldığı dönemde fuhuş yaptığını kabul etmiştir. Herkesin ahlak anlayış kendini ilgilendirir ama anne olmayı senden öğrenecek değilim. İnsan fuhuştan buralara geldim diyerek övünürken aynı anda çocuğuna mayo giydirdin diyecek kadar işine göre değerleri değişen şahsiyetsizsin.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ