MorTilki.Com

Bahar Candan, Tesettürlü Pozu ve Türbe Ziyareti Videosu ile Olay Oldu

Bahar Candan, Tesettürlü Pozu ve Türbe Ziyareti Videosu ile Olay Oldu

Geçtiğimiz yıllarda katıldığı moda yarışması ile adını duyuran Bahar Candan, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraf ve videolarla konuşulmaya devam ediyor. Instagram’da 569 bin kişi tarafından takip edilen fenomen, türbe ziyareti için başını kapattı ve o anları takipçileriyle paylaştı.

2014 yılında Show Tv’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan, geride bıraktığımız gün arkadaşlarıyla birlikte türbe ziyaretinde bulundu. O anların görüntülerini Instagram hesabında yayınlayan fenomen, sosyal medyada olay oldu.

Geride bıraktığımız günlerde estetik yaptıran ve son halini sosyal medya hesabında paylaşan Bahar Candan, estetikli yeni görünümü ile uzun süre konuşulmuştu. Candan, önceki gün yayınladığı tesettürlü görüntüsü ile yeniden sosyal medyanın gündeminde.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bahar Candan (@elitizm1)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bahar Candan’ın estetik operasyonlarını gerçekleştiren Bilgehan Aydın, her yıl doğum günlerinde türbe ziyareti gerçekleştiriyor. Bu yılki ziyaretinde Aydın’a eşlik eden Candan, yaşadığı o anları kayıt altına alarak sosyal medya hesabında paylaştı.

Türbe ziyareti öncesi abdest alırken neler yapması gerektiğini Bilgehan Aydın’dan öğrenen Bahar Candan, abdestini aldıktan sonra türbeye girerek dua etti. Videoyu seyreden bazı kullanıcılar, “abdest almayı bilmiyor” şeklindeki yorumlarıyla Candan’ı eleştirdi.

Candan, çok konuşulan o paylaşımını; “Bilgehan Abinin doğum gününde, her yıl yaptıkları gibi eşi Duygu abla ile Hz. Yuşa’yı ziyaret ettiler ve bu yıl ben de onlara eşlik ettim. Onlarla birlikte değişen şuurumuza şükrettik ve gelecekteki hayallerimiz için dua ettik. Bana verdikleri güzel bilgiler için kendilerine teşekkür ederim.” notuyla paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ