MorTilki.Com

Defne Samyeli’den Şaşırtan İtiraf: Ergenliğimde Birini Öldürmek İçin Araştırma Yaptım

Defne Samyeli’den Şaşırtan İtiraf: Ergenliğimde Birini Öldürmek İçin Araştırma Yaptım

Komedyen Cem Yılmaz ile olan ilişkisi nedeniyle son yıllarda magazin dünyasında sıkça gündeme gelen Defne Samyeli, Armağan Çağlayan’ın YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk oldu. ”Hayatta hiç affetmem diyebileceğiniz biri var mı?” Sorusuna, ”Çocukluk dönemimde, keşke ölse dediğim biri vardı. Hatta bir insan iz bırakmadan nasıl öldürülür diye araştırma yapmıştım” cevabını vererek şaşırttı.

48 yaşındaki haber sunucusu, köşe yazarı ve şarkıcı Defne Samyeli, Armağan Çağlayan’ın YouTube üzerinden yayımlanan programına konuk oldu. Çağlayan’ın sorularını samimi bir dille yanıtlayan Samyeli, ”Hayatta hiç affetmem diyebileceğiniz biri var mı?” Sorusuna ise beklenmedik bir cevap verdi.

Keşke Ölse Dediğim Kötü Biri Vardı

Sakin kişiliği ve güler yüzü ile tanınan Defne Samyeli, Arman Çağlayan’ın Gör Beni isimli programında sorulan bir soruya verdiği cevapla gündem oldu. ”Hayatta hiç affetmem diyebileceğiniz biri var mı?” Sorusu üzerine, ”Çocukluğumdan keşke ölse dediğim bir kötü kişi vardı. Hatta sırf onun için hiç iz bırakmadan bir insan nasıl öldürülür diye araştırmıştım.”

”Onun çok kötü biri olduğunu ve bu dünyada olmaması gerektiğini düşünmüştüm. Benim kendi çapımdaki adalet anlayışımdı o zaman. Demek ki hepimizin alt kimliklerinde öyle bir katil var. Ama bunu hangi şartların ortaya çıkarabileceği gibi gerçeklikler var. Ergendim o zamanlar. Bunu düşündüm ama tabii ki uygulamadım.” dedi.

Geçtiğimiz Haziran ayında Çatlak Şanzel lakaplı şarkıcıyı programında ağırlayan Armağan Çağlayan, konuğunun babaannesinin vefatından sorumlu tuttuğu doktoru öldürdüğünü ve cezaevinden tahliyesinin ardından yaralama olaylarına karıştığını dile getirmesi tepki çekmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ