MorTilki.Com

Buğrahan Tuncer’den Ayrılan Eda Ece, En Çok Beğendiği Erkek Oyuncuyu Açıkladı

Buğrahan Tuncer’den Ayrılan Eda Ece, En Çok Beğendiği Erkek Oyuncuyu Açıkladı

Yasak Elma’nın güzel oyuncusu Eda Ece, 2019 Haziran ayından beri aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’den geçtiğimiz hafta ayrılmıştı. Aşk hayatını noktalayarak setlere yeniden dönen Ece, sosyal medya üzerinden gelen soruları samimi bir şekilde yanıtladı.

Anadolu Efes basketbol oyuncusu Buğrahan Tuncer ile olan 15 aylık aşk ilişkisini sonlandıran Eda Ece, normalleşme sürecinin ardından setlere geri dönerek işine yoğunlaştı. Yoğun iş temposunun arasında Instagram takipçilerinin sorularını yanıtlayan başarılı oyuncu en çok beğendiği erkek yıldızları açıkladı.

”En beğendiğiniz Türk erkek oyuncu kim?” sorusu üzerine, ”Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç, Onur Saylak, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez ve ekranda enerjisini sevdiğim Kerem Bürsin’i sayabilirim” cevabını verdi.

Fit vücudunun sırrını merak eden bir hayranının ”Formunuzu nasıl koruyorsunuz?” sorusuna ise esprili bir yanıt vererek ”Formumu korumuyorum” dedi.

Yüreği İyi İnsanı Hemen Anlarım

Son yıllarda birçok kez kalbinin kırıldığını ve hayal kırıklıkları yaşadığını anlatan Eda Ece, ”Kimseye kızamayız bu hayatta çünkü hayat zordur, insan olmak daha zordur. Hata yapmamak mümkün mü? Yüreği iyi insan tamamdır. Onu da hemen anlarım” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıl Bodrum Gündoğan’da sarmaş dolaş görüntülenerek aşkları teyit edilen Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in ilişkisi yaklaşık 15 ay sürdü. Eda Ece, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ayrılığı üzeri kapalı bir şekilde onaylamıştı. Söz konusu gönderide, ”Evrenin hayatınızdan çıkardığı insanlar için üzülmeyin. Evren, sizin duymadıklarınızı duyar ve sizin yapamadığınız hamleleri yapar” İfadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ