MorTilki.Com

İrem Sak, Yeni Dizisi Çukur Hakkında İlk Defa Konuştu: Sete Geleceğim İlk Gece Hiç Uyumadım

İrem Sak, Yeni Dizisi Çukur Hakkında İlk Defa Konuştu: Sete Geleceğim İlk Gece Hiç Uyumadım

34 yaşındaki sevilen oyuncu İrem Sak, Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Çukur kadrosuna dahil olmuştu. Dizinin yeni sezonuna Seren Erdenet karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan oyuncu, yeni projesi ve yeni rolü hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Yayınlanan her bölümü ile çok konuşulan Çukur, 4. sezon 1. bölümü ile bu akşam seyircisiyle buluşacak. Yeni sezonda kadrosuna kattığı usta oyuncularla merak uyandırmayı başaran fenomen televizyon dizisi, Koçovalı ve Erdenet ailesinin mücadelesiyle izleyiciye heyecanlı anlar yaşatacak.

Erdenet ailesinin yeni üyelerinden Seren karakterine hayat veren İrem Sak, geride bıraktığımız gün verdiği bir röportajda Çukur dizisinin yeni sezonu hakkındaki ilk izlenimlerini anlattı.

İzleyicinin daha önce hiç kötü karakterde görmediği İrem Sak, ilk defa kötü bir karakterde rol alacağını ve Çukur dizisindeki yeni rolü için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Oyuncu, “İlk sete geleceğim gece hiç uyumadım ben de böyle bir şey oluyor.” şeklinde konuştu.

İrem Sak, yaşadığı o heyecanı şu şekilde tarif etti: “Çok heyecanlı olduğumda uyuyamıyorum. Gerçekten ne kadar yorgun olursam olayım ya o gün mesela hiç uyumadım ama sette de, yorgun da değildim! Mesela uykusuz gittiğim halde çok heyecanlandım ya gerçekten o kadar oturmuş proje Çukur ekibi yani 3 sezondur gerçekten kaynaşmışlar fazlasıyla; oraya böyle sonradan eklenen böyle hani tayini çıkmış yeni öğrenciler sınıfa girip ve en önünde durup hani beni sevin modundayım.”

Daha önce Yalan Dünya dizisinde “Tülay” isminde renkli bir karakteri oynayan İrem Sak, Koçovalı ve Erdenet aileleri arasındaki mücadelede hangi tarafta yer alacağı sorusunu, “Ailemin, yani Erdenetlerin yanında olacağım” şeklinde yanıtladı.

Bu cevabıyla Seren Erdenet karakteri hakkında bazı ipuçları veren Sak, Çukur dizisindeki en beğendiği karakterin Necip Memili’nin oynadığı Cumali Koçovalı olduğunu söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ