MorTilki.Com

Oyuncu Merve Boluğur, Sanat Direktörü Sevgilisi Burak Dayı’dan Ayrıldı

Oyuncu Merve Boluğur, Sanat Direktörü Sevgilisi Burak Dayı’dan Ayrıldı

Temmuz ayında başlayan Merve Boluğur ve Burak Dayı aşkı, geride bıraktığımız gün sona erdi. Oyuncu, sevgilisi ile kendi isimlerinin baş harflerini taşıyan kolyesinden B harfini çıkardı. İkili, daha sonra birlikte çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silerek takipleşmeyi bıraktı.

Merve Boluğur’un dün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflardaki bir detay, takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Oyuncunun bir aydır boynunda taşıdığı aşk kolyesinde, sevgilisi Burak Dayı’nın baş harfi artık yoktu. Bu gelişme, beraberinde ayrılık dedikodularını getirmişti.

32 yaşındaki sinema ve dizi oyuncusu Merve Boluğur, yaklaşık bir ay önce sanat direktörlüğü yapan Burak Dayı ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, birlikte çekilmiş aşk pozlarını sosyal medya hesaplarından yayınlayarak aşklarını ilan etmişti.

Boluğur’un sevgilisinin kim olduğu, bu paylaşımların ardından merak konusu olmuştu. Daha sonra isminin Burak Dayı olduğu ve sanat direktörlüğü yaptığı öğrenilen gizemli sevgilisinin, iki yılı aşkın bir süredir kendisini takip ettiği ve fotoğraflarına övgü dolu yorumlar yaptığı ortaya çıkmıştı.

Instagram hesaplarında paylaştıkları aşk pozlarını kısa süre önce silen ikili, aynı zamanda birbirlerini takipten de çıkardı. Takipçilerinin bu konu hakkındaki sorularını yanıtsız bırakan Merve Boluğur, duş alırken çekilmiş bir pozunu “Sırılsıklam” notuyla yayınladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ