MorTilki.Com

Dwayne Johnson ve Ailesinin Korona Testi Pozitif Çıktı!

Dwayne Johnson ve Ailesinin Korona Testi Pozitif Çıktı!

Hollywood’un en çok kazanan oyuncusu Dwayne Johnson, tüm aile bireyleriyle birlikte koronavirüse yakalandı. Çarşamba günü sosyal medya hesabından açıklama yapan Johnson, ”Keşke test sonucu pozitif çıkan yalnızca ben olsaydım ama maalesef böyle olmadı” dedi.

ABD’de hız kesmeden artış gösteren virüs salgınından etkilenenler arasında Amerikalı bürokratlar, şarkıcılar, mankenler ve oyuncular var. Bunu son örneği ise dünyaca ünlü aktör Dwayne Johnson. Jumanji ve Hızlı & Öfkeli serilerinin starı, geçtiğimiz gün bir açıklama yaparak koronavirüse yakalandığını duyurdu. 48 yaşındaki Johnson, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda eşi Lauren Hashian ve iki kızının sağlık durumları hakkında bilgi verdi.

”Önceliğim her zaman ailemi, çocuklarımı, sevdiklerimi korumaktır. Keşke pozitif çıkan yalnızca ben olsaydım. Ama maalesef böyle olmadı. Ben, eşim Lauren ve iki kızımız coronavirüse yakalandık. Bu gerçekten çok zor bir durum haline geldi. Ama sizlere söylemekten mutluyum ki, ailece iyi durumdayız. Hastalığın sonundayız. Kızlarımız Jazzy ve Tia birkaç gün boğaz ağrısı çekti ve şimdi iyiler. Artık bulaşıcı durumda değiliz. Ve Tanrı’ya şükür ki sağlığımız yerinde. COVID-19’u daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde atlatıyoruz.”

2020 yılı içinde koronavirüse yakalanan birçok ünlü isim hayatını kaybetti. Bunlar arasında, Nick Cordero, John Prine, Ellis Marsalis Jr, Mark Blum, Terrence McNally, Andrew Jack, Joe Diffie ve Adam Schlesinger gibi isimler bulunuyor. Bakınız: Koronavirüs nedeniyle ölen ünlüler Geçtiğimiz aylarda ise Tom Hanks ve Antonio Banderas virüs kaptıklarını ancak sağlık durumlarının iyi olduğunu açıklamışlardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ