MorTilki.Com

Sıfır Makyajla Görüntülenen Ceylan’ın Son Hali Dikkat Çekti

Sıfır Makyajla Görüntülenen Ceylan’ın Son Hali Dikkat Çekti

Yaptığı başarılı albümleri ve güzelliğiyle dikkat çeken Ceylan, geçtiğimiz gün sıfır makyajla objektiflere takıldı. 46 yaşındaki ünlü türkücünün makyajsız son hali görenleri şaşırttı.

Bir dönem Küçük Ceylan ismiyle bilinen Türk müziğinin güçlü sesi Ceylan, geçtiğimiz Haziran ayında 46 yaşına bastı. İlk sahne deneyimini henüz 7 yaşındayken babasıyla birlikte Almanya’da bir düğün salonunda gerçekleştiren Ceylan, birçok sinema filminde rol aldı ve sayısız albüme imza attı. Başarılı sanat kariyerinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken ünlü türkücü geçtiğimiz gün sıfır makyajla görüntülendi.

Geçtiğimiz gün Ulus’ta bir banka şubesine giden Ceylan, çıkışta makyajsız halde görüntülendi. Valeden aracının anahtarını alırken objektiflere yakalanan ünlü türkücünün sıfır makyajlı son hali ise dikkatlerden kaçmadı.

Siyah spor ayakkabısı, siyah geniş pantolonu ve uzun kollu üst giysisiyle oldukça rahat bir sokak stili oluşturan Ceylan’ın makyajsız olması ise dikkatlerden kaçmadı. Daha önce birçok kez estetik operasyon geçirdiği bilinen başarılı türkücünün son hali sosyal medyada trend oldu.

Tam ismi Ceylan Avcı olan ünlü sanatçı, geçtiğimiz aylarda Elçin Sangu’ya benzetilmişti. Yapılan yorumlar karşısında sessiz kalmayan Ceylan, kimseye benzemek için özel bir çaba harcamadığını dile getirmişti.

26 Haziran 1974 doğumlu olan Ceylan aslen Tuncelili. Kariyeri boyunca 30’a yakın albüm ve 10’dan fazla single çıkardı. En iyi kadın arabesk ve türkücü dallarında 8 ayrı ödüle layık görüldü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ