MorTilki.Com

Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu’dan Serenay Sarıkaya Resti: Serenay ile Aynı Projede Olmam

Defne Samyeli’nin Kızı Deren Talu’dan Serenay Sarıkaya Resti: Serenay ile Aynı Projede Olmam

Defne Samyeli’nin 23 yaşındaki büyük kızı Deren Talu, iddialara göre; annesinin eski sevgilisi Cem Yılmaz’la aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile aynı reklam projesinde yer almak istemedi. Reklam yüzü olarak Talu ve Sarıkaya’yı bir araya getirmek isteyen bir şampuan markası, Deren Talu’nun “Serenay ile aynı yerde olmam” restiyle karşılaştı.

Son dönemlerde sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla çok konuşulan Deren Talu, geçtiğimiz yıl yer aldığı bir şampuan firmasının bu yılki çekimlerinde Serenay Sarıkaya’nın da olduğunu öğrenince projeyi kabul etmedi.

Teklifi Annesi İçin Reddetti

Deren Talu’nun annesi Defne Samyeli, uzun süredir aşk yaşadığı Cem Yılmaz‘dan ani bir kararla ayrılmıştı. Yılmaz, sevgilisinden ayrıldıktan kısa süre sonra Serenay Sarıkaya ile birlikte görüntülenmişti. Samyeli, ikilinin aşk yaşadığı belgelendikten sonra yaptığı duygusal açıklamayla uzun süre konuşulmuştu.

Deren Talu, ünlü bir reklam markasının geçtiğimiz yıl düzenlediği sosyal sorumluluk projesinde bulunmuştu. Söz konusu firmanın reklam yüzü ise Serenay Sarıkaya idi. Aynı marka, bu yıl farklı bir projesinde Talu ile yeniden çalışmayı istedi. Fakat Deren Talu, annesinin eski sevgilisi ile aşk yaşamaya başlayan Sarıkaya ile aynı projede olmamayı seçti.

Takvim gazetesinin haberine göre; bir marka, aralarında Serenay Sarıkaya ve Deren Talu gibi bazı ünlü isimlerin yer aldığı bir proje gerçekleştirmek istedi. Talu’ya tekliflerini ileten firma, “Serenay’ın olduğu yerde ben yokum” şeklinde bir cevap aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ