MorTilki.Com

Kenan İmirzalıoğlu ve 7 Aylık Hamile Eşi Sinem Kobal, Doktor Kontrolünden Çıkarken Görüntülendi

Kenan İmirzalıoğlu ve 7 Aylık Hamile Eşi Sinem Kobal, Doktor Kontrolünden Çıkarken Görüntülendi

Bundan 4 yıl önce evlenerek hayatlarını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, şu sıralar ayrı bir heyecan yaşıyor. İki ay sonra kızlarını kucaklarına almaya hazırlanan ünlü ikili, geride bıraktığımız gün doktor kontrolünden çıkarken objektiflere yakalandı.

Çift, Nişantaşı’ında bulunan bir sağlık merkezinden ayrılırken basın mensuplarıyla karşılaştı. İmirzalıoğlu, eşinin hamilelik süreci hakkında yöneltilen soruyu; “Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın” şeklinde yanıtladı.

Rol altığı sinema ve televizyon projelerindeki usta oyunculuğuyla tanınan Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Sinem Kobal ile 2016 yılında dünya evine girmişti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ikili, dün Nişantaşı’ında görüntülendi.

Habertürk’ün haberine göre; keyifli halleri dikkatlerden kaçmayan İmirzalıoğlu ve Kobal çiftinin, doktor kontrolünden çıktıkları bildirildi. İkili, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmadı.

İki ay sonra ilk defa baba olma heyecanını yaşayacak olan İmirzalıoğlu, duygularını şu ifadelerle anlattı; “Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın”

7 aylık hamile olan 33 yaşındaki televizyon ve sinema oyuncusu Sinem Kobal ise hamilelik süreci hakkında; “Her şey yolunda, kontrole geldik” açıklamasını yaptı.

Sinem Kobal, doğum gününde sevdiklerinden hediye yerine Kansersiz Yaşam Vakfı’na bağışta bulunmasını istemişti. Oyuncu, basın mensuplarının bu konu hakkındaki sorularını ise şu şekilde yanıtladı:

Sağ olsunlar, çok destek oldular. Güzel bir şeye vesile olduysak ne mutlu bize. Her şey yolunda. Pandemiden dolayı biz de zaten evdeyiz ve çok bir şey yapmıyoruz. O yüzden de sizlerle çok karşılaşamıyoruz. Şimdi de izninizi istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ