MorTilki.Com

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Övgü Dolu Sözler: Hande Sıfır Egolu Bir İnsan

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Övgü Dolu Sözler: Hande Sıfır Egolu Bir İnsan

Sen Çal Kapımı dizisinin 33 yaşındaki başarılı oyuncusu Kerem Bürsin, geride bıraktığımız gün Ezgi Mola’nın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Bürsin, rol arkadaşı Hande Erçel hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Ezgi Mola, YouTube programında her hafta ünlü bir ismi konuk ederek keyifli sohbetler gerçekleştiriyor. Programın son konuğu Kerem Bürsin, dizideki partneri Hande Erçel’i anlattı.

Kerem Bürsin, Ezgi Mola’nın Hande Erçel hakkındaki düşüncelerini sorması üzerine; “Müthiş bir insan. Set ortamında seni motive ediyor, ekibi motive ediyor ve hiç söylenmiyor. Benden çok daha fazla çalışıyor ve herkesle çok tatlı, çok iyi. O konuda kendimi çok şanslı hissediyorum.” şeklinde konuştu.

Sen Çal Kapımı dizinde Hande Erçel ile rol alacağını öğrenen Bürsin, Hande’nin adını ilk duyduğunda “Tamam bakalım neyle karşılaşacağız” dediğini, onu hiç böyle beklemediğini ancak birlikte çalışmaya başlayınca sıfır egolu bir insanla karşılaştığını söyledi.

Rol aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla tanınan Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisindeki öpüşme sahnesi hakkında; “Yönetmen ne istiyorsa onu elde etmemiz gerekiyor. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek” ifadelerini kullanmıştı.

Geride bıraktığımız günlerde, dizideki partneri Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen Kerem Bürsin, “Bu iddialar çok saçma. Murat da çok profesyonel bir sanatçı” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ