MorTilki.Com

Hadise, Sevgilisi Kaan Yıldırım ile Ele Ele Çekilmiş Fotoğrafını Paylaşarak Aşkını İlan Etti

Hadise, Sevgilisi Kaan Yıldırım ile Ele Ele Çekilmiş Fotoğrafını Paylaşarak Aşkını İlan Etti

Şubat ayından bu yana gözlerden uzak bir şekilde aşk yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım çifti, birlikte çekilmiş bir fotoğraf karesiyle bugün aşklarını ilan etti. 34 yaşındaki şarkıcı Hadise, sevgilisiyle el ele tutuştuğu romantik bir pozu Instagram hesabında paylaştı.

Adı uzun zamandır kimseyle anılmayan Hadise, geçtiğimiz Şubat ayında oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri hakkında sessiz kalmayı tercih ikilinin birlikteliğinin ilk fotoğrafı, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

2020 yılının sürpriz aşıkları, bugün kural bozarak hayranlarını bir hayli şaşırttı. Oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım ile olan ilişkisi hakkında şimdiye kadar hiçbir açıklama yapmayan Hadise, “Yanımda, sağımda, solumda, ufkumda… Yanında, yazında, kışında, tüm baharlarında…” notuyla yayınladığı fotoğraf karesiyle büyük ilgi gördü.

İkilinin aşk yaşadığının ilk kanıtı, Hadise’nin Instagram hesabında Şubat ayında paylaştığı bir fotoğraf karesiyle ortaya çıkmıştı. Takipçileri, şarkıcının fotoğrafında yer alan köpeğin sahibinin Kaan Yıldırım olduğunu dikkatlerden kaçırmamış ve aşk yaşadıkları belgelenmişti.

2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu evlenen Kaan Yıldırım, 2019 yılında eşiyle yollarını ayırma kararı almıştı. Daha sonra adı Hadise ile anılan 33 yaşındaki oyuncu, geride bıraktığımız günlerde verdiği bir röportajda baba olmak istediğini dile getirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ