MorTilki.Com

Üçüncü Kez Barışma Kararı Alan Kubilay Aka ve Miray Daner Evleniyor mu?

Üçüncü Kez Barışma Kararı Alan Kubilay Aka ve Miray Daner Evleniyor mu?

İlişkileri yılan hikayesine dönen Kubilay Aka ile Miray Daner çiftinin üçüncü defa barışma kararı aldığı konuşuluyor. Aka’nın adı, son olarak oyuncu Hilal Altınbilek ile anılmış ve sevgilisi tarafından bu nedenle terk edilmişti. Miray Daner, sosyal medyayı sallayan iddialara göre; eski sevgilisine evlilik şartıyla bir şans daha verdi…

Çukur isimli televizyon dizisindeki ‘Celasun‘ karakteriyle yıldızı parlayan genç oyuncu Kubilay Aka, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Miray Daner ile geçtiğimiz yıl Ağustos ayında yollarını ayırmıştı.

Rol aldıkları televizyon projelerinde olduğu kadar özel hayatlarıyla da sık gündemde olan ikili, Ocak ayında tekrar bir araya gelseler de ayrılmaları uzun sürmemişti. Geçtiğimiz günlerde yeniden barıştıkları söylenen çiftin evleneceği yönündeki söylentiler, sosyal medyada günün en çok konuşulan gelişmelerinden.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; bir yıla yakın süredir ayrı olan Miray Daner ile Kubilay Aka ikilisi, üçüncü kez barışma kararı aldı. Çift, sosyal medyayı sallayan bu iddialar hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

Aşkları birlikte rol aldıkları dizi setinde başlayan genç çift, yaklaşık iki buçuk yıl mutlu bir birliktelik sürdürmüştü. Hayranları tarafından birbirine çok yakıştırılan Kubilay Aka ile Miray Daner, ihanet iddiaları sonrası ilişkilerini sonlandırmıştı.

Miray Daner, geride bıraktığımız haftalarda Boran Kuzum ile olan bir fotoğrafını Instagram hesabında kalp emojisiyle paylaşmıştı. Bunu gören Kubilay Aka, arkadaşı Boran Kuzum’u sosyal medya hesabından silmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ