MorTilki.Com

Ebru Şallı, Tatil Eleştirilerine Sosyal Medya Hesabından Yanıt Verdi

Ebru Şallı, Tatil Eleştirilerine Sosyal Medya Hesabından Yanıt Verdi

Geçtiğimiz Nisan ayı ortalarında lenfoma hastalığı nedeniyle 8 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, evlat acısıyla sarsılmıştı. Bir süre sonra moral tatiline çıkan Şallı, verdiği pozlar nedeniyle yapılan eleştirel yorumlara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Eski model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, 4 ay önce oğlunu kaybetmesiyle birlikte zorlu bir süreç geçirdi. Birkaç ay sonra moral tatiline çıkan Şallı, Bodrum’da verdiği tatil pozları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Geçtiğimiz gün 36 yaşına giren eşi Uğur Akkuş‘un doğum gününü kutlayan Şallı, birlikte verdikleri pozu paylaşarak ”En mutlu yaşın olsun aşkım. Meleğimin uğuristanı” notunu düştü. Bu paylaşıma da eleştirel yorumlar yapılınca, 43 yaşındaki ünlü manken sosyal medya hesabından sert yanıt verdi.

Kimse İçimdeki Acıyı Bilemez, Bunu Kafalarına Soksunlar!

Ebru Şallı “Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar” ifadelerini kullandı.

Geçen hafta bir takipçisinin ”Ayakların çok büyük” mesajına, bordo oje ve halhallı ayak fotoğraflıyla cevap veren Ebru Şallı, ayaklarının 36 numara olduğunu iddia ederek ”Patiler mini mini 36” notunu düşmüştü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ